برنامه وایک

برنامه وایک از برنامه های سیمای مرکز لرستان است که هر روز بجز جمعه ها ساعت 21:20 به مدت 55 دقیقه به صورت تامینی از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

این برنامه شامل نمایش طنز با موضوع آسیب شناسی اجتماعی و اداری، مسابقه و آواز محلی با عنوان دنگ، معرفی کارآفرینان و سرمایه گذاران غیر بومی در استان با عنوان کسب و کار، مسابقه پیامکی با موضوع فرهنگ بومی و لرستان شناسی و .. می باشد.

برنامه وایک به صورت مجله ای و با بخش های متنوع و جذابی با موضوعات فرهنگ بومی، تولید و اشتغال و آسیب های اجتماعی و .... تهیه و پخش می گردد.

ارتباط با مخاطبان از طریق سامانه پیامکی 30000661 و در ارتباط دو سویه در فضای مجازی از طریق کانال aflak1396 امکان پذیر است. مخاطبان با ارسال بخشهای متنوعی با موضوع آواز محلی، استندآپ دابسمش و ارایه نظر، پیشنهاد و انتقادات خود در برنامه مشارکت می کنند.

در بخش نمایش طنز با حضور هنرمندان طناز مطرحی همچون آقایان چگنی، موسوی و ... آسیب های اجتماعی و اداری و مسایل روز موضوعات مطرح شده توسط مردم مطرح می شود.

در بخش آواز محلی رقابت بین هنرآموزان موسیقی محلی لرستانی و دیگر استانها با اجرای زنده تلویزیونی فضای جذاب و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم می کند.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده: فرزاد پیرداده

کارگردان: فرزاد پیرداده

کارگردان هنری: امین مرادی

مجری: فرزاد پیرداده

تصویربرداران: فرشاد حسنوند، محسن مرادی نژاد، ولی فرضی پور

صدابردار: مجید بلوری

تدوین: صادق سپهوند

مجری و مجری بازیگر: افشین چگنی، نوری موسویجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام خدمت شما اگه میشه آرشیو برنامه وایک... ناشناس ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۷:۳۳

ناشناس
با سلام خدمت شما اگه میشه آرشیو برنامه وایک 96/10/14 رو تو سایت بذارید
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۷:۳۳