رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

مدیران جلوی پای سرمایه‌گذار سنگ نیندازند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مدیران جلوی پای سرمایه‌گذار سنگ نیندازند

مدیران جلوی پای سرمایه‌گذار سنگ نیندازند

امام جمعه الیگودرز گفت: مدیران جلوی پای سرمایه‌گذار سنگ نیندازند.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، حجت‌الاسلام محمد علی ارزنده دوشنبه‌شب در جلسه شورای اداری این شهر با اشاره به اینکه مدیران باید عملکرد خود را در یک سال گذشته برآورد کنند،اظهار داشت: متاسفانه در استان لرستان برخی مدیران جلوی پای سرمایه‌گذاران سنگ می‌اندازند که بعضی وقت‌ها قانونی نیست و براساس هوای نفس است که همین امر موجب افزایش مشکلات استان و به ویژه افزایش بیکاری شده است.

امام جمعه الیگودرز در بخشی دیگر از سخنان خود به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، اقتصاد مقاومتی با تکرار زبانی اتفاق نمی‌افتد و مسئولان باید اقدام عملی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی با حرف زدن و شعار دادن نهادینه نمی‌شود، افزود: اگر می‌خواهیم در بحث اقتصاد مقاومتی موفق شویم، باید به سراغ مردم و مشارکت آنها برویم و در جهت ایجاد رغبت در سرمایه‌گذار تلاش کنیم.

امام جمعه الیگودرز به لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات اشاره کرد و افزود: مدیران ما همین که بتوانند مشکلات مردم و ارباب رجوع را رفع کنند، بزرگ‌ترین خدمت و تکریم را انجام داده‌اند.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به مدیران گفت: یقینا در هر مجموعه‌ای علاوه بر نقاط مثبت نقطه‌های منفی نیز وجود دارد که امیدواریم همه ما ضمن بررسی نقص‌ها و کمبودهای موجود از آنها برای خدمت‌رسانی بهتر در سال آینده استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام ارزنده با تبریک سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از زحمات رئیس و کارکنان این بنیاد تقدیر کرد و عنوان داشت: مردم و مسئولان نسبت به تکریم خانواده شهداء و جانبازان توجه ویژه‌ای داشته باشند، زیرا ما هرچه داریم از شهدا  و یادگاران دفاع مقدس است و باید در عمل این را به اثبات برسانیم.