سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

جام رمضان فوتسال و والیبال در صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

جام رمضان فوتسال و والیبال در صدا و سیمای مرکز لرستان

مسابقات والیبال و فوتسال جام رمضان با حضور 4 تیم در رشته والیبال و 4 تیم در رشته فوتسال  در زمین چمن شهدای رسانه مرکز لرستان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، مسابقات فوتسال و والیبال به شکل دوره ای برگزار می شود که در رشته والیبال  تیم های  اداری-مالی ، سیما ، خبر و ترابری با هم به رقابت می پردازند و در نهایت  تیمی که بالاترین امتیاز را کسب نماید بعنوان تیم برتر این مسابقات برگزیده خواهد شد. تا این لحظه هر کدام از تیمها دوبازی انجام داده اند که تیم سیما با 6 امتیاز اول و تیم ترابری با 5 امتیازدوم و تیم های اداری-مالی و خبر  در رتبه های  سوم و چهارم  این مسابقات قرار دارند.

بر اساس این گزارش ، مسابقات فوتسال مرکز لرستان با حضور 4تیم در حال انجام است  . در این مسابقات تیمهای فرستنده تلویزیونی– فرستنده رادیویی  - حراست و پشتیبانی فنی حضور دارند .فرستنده تلویزیونی با انجام دو بازی  و کسب 6 امتیاز در رتبه اول و تیم های  حراست ، فرستنده رادیویی و پشتیبانی فنی در رتبه های بعدی  جدول این مسابقات قرار دارند. شایان ذکر است نتایج نهایی و تیم های برتر  این مسابقات تا هفته  آینده اعلام خواهد شد.