جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

«صدا و سیمای لرستان بازهم درخشید» - نمایش محتوای خبر

 

 

«صدا و سیمای لرستان بازهم درخشید»

«صدا و سیمای لرستان بازهم درخشید»

شب گذشته سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه با معرفی برترین هابه کار خود پایان دادو معاونت فنی صدا و سیمای لرستان با کسب جوایز ارزنده ای بازهم خوش درخشید.

در این اجلاس که با شعار همگرایی رسانه ای و رسانه های ترکیبی ، 28 و 29 دیماه در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

ایستگاه پرقدرت تلویزیونی و fm رازان صدا و سیمای مرکز لرستان در بین 750 ایستگاه پرقدرت کشور به عنوان ایستگاه برگزیده و انتخاب و تندیس برتر اجلاس را کسب کرد. همچنین مدیریت تعمیر و نگهداری فرستنده های تلویزیونی و fm صدا و سیمای لرستان به عنوان برگزیده استانهای رتبه الف کشور انتخاب شد.

در این اجلاس بر این موضوع تأکید شد که تلویزیون و رادیو دیگر در یک فضای منفک از رسانه های مجازی قرار ندارند و ما در آینده به سمت رادیو و تلویزیون تعاملی و هوشمند پیش می رویم و رادیو تلویزیون در مسیر آینده خود با حوزه سایبری و فضای مجازی باید یک تعامل دوسویه داشته باشند.

یادآور می شود در حاشیه اجلاس سیزدهم، نمایشگاه صنعت رسانه با حضور 70 شرکت داخلی و مهمانهای خارجی از جمله اتحادیه رادیو و تلویزیونی آسیا اقیانوسیه ((ABU برگزار شد که در آن شرکت های فناور، تازه ترین تولیدات خود رابه نمایش گذاشتند.

 همچنین در این اجلاس علاوه بر مشارکت معغاونتهای رسانه ملی و مراکز صدا و سیمای استان ها، دانشگاه ها، نهادهای همسو با رسانه ملی مانند وزارت ارتباطیات و فناوری اطلاعات، شورای عالی فضای مجازی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.