جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

آبرسانی به چهار شهرک صنعتی لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

آبرسانی به چهار شهرک صنعتی لرستان

آبرسانی به چهار شهرک صنعتی لرستان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از آبرسانی به چهار شهرک صنعتی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، فرزاد محمدی در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون آبرسانی به چهار شهرک صنعتی الیگودرز، خرم آباد، کوهدشت و شهرک صنعتی بروجرد انجام شده است.

وی ادامه داد: اعتبار هزینه شده در این بخش ۲۳ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال بوده که در شهرک صنعتی الیگودرز بابت تجهیز چاه و تکمیل خط انتقال آب و اتاقک چاه و در شهرک صنعتی خرم آباد، تجهیز چاه و تکمیل شبکه توزیع آب و خط انتقال و در شهرک صنعتی کوهدشت، تجهیز چاه و تکمیل آبرسانی و در شهرک صنعتی بروجردو خط انتقال و شبکه توزیع و تجهیز چاه و احداث مخزن و اتاقک چاه و حفر چاه بوده است.

محمدی با اشاره به اینکه ماموریت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی تأمین زیرساخت‌های لازم در شهرکها و نواحی صنعتی است، اظهارکرد: پیگیری و اجرای پروژههای گاز رسانی، مخابرات، آب، برق، جاده و دیگر زیرساخت‌های مورد نیاز شهرکهای صنعتی استان با تعامل بین مسئولان استان و شهرستانها امکان پذیر است که امیدواریم مسئولان در جهت تسهیل در سرمایه گذاری، توسعه صنعت و تولید استان همکاری لازم را با این شرکت داشته باشند.

وی یادآورشد: برنامه هدفگذاری شده در سال ۹۳ تامین آب به مقدار ۵۰ لیتر بر ثانیه بوده که علیرغم محدودیت‌های مالی و اعتباری خوشبختانه این مهم محقق شد.