رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

ابلاغ سلام امام خامنه‌ای به شهید زنده لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ابلاغ سلام امام خامنه‌ای به شهید زنده لرستان

ابلاغ سلام امام خامنه‌ای به شهید زنده لرستان

سید نورخدا موسوی جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی است که حضرت امام خامنه‌ای(مدظله) با ابلاغ سلامی از طریق نماینده ولی‌فقیه در استان جویای احوال این شهید زنده شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، سید نورخدا موسوی یکی از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی است که در درگیری با اشرار در شرق کشور و گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به این درجه رفیع نائل‌آمده است.

سید نورخدا اکنون مدت 7 سال است که به‌طور 100 درصد جانباز است و در کما به سر می‌برد که به لطف بیکران خداوند و امام زمان (عج) نفس می‌کشد.

کبری حافظی، همسر سید نورخدا موسوی جانباز 100 درصد لرستانی است که 7 سال است با ایثار از سید نورخدا پرستاری می‌کند و دو فرزند به نام‌های سیده زهرا 14 ساله و سید محمد 12 ساله نیز در کنار مادر و پدر زندگی می‌کنند.

همسر شهید زنده لرستان سال گذشته با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم لرستان از سال‌های زندگی سراسر معنوی در کنار سید نورخدا حرف زد و می‌گفت که  "سید نورخدا" پس از جنگ تحمیلی نیز در انتظار شهادت بود.

روزانه از جای‌جای کشور افرادی برای زیارت به منزل شهید زنده لرستانی می‌آیند تا آرام بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در ماه مبارک رمضان حامل پیامی مهم برای خانواده سید نورخدا موسوی بود و به منزل ایشان رفت تا این پیام را برساند.

وی با حضور در منزل جانباز 100 درصد «سید نورخدا موسوی» با این شهد زنده و خانواده وی دیدار و با ابلاغ سلام و آرزوی سلامتی از طرف مقام معظم رهبری برای این شهید زنده، از خانواده صبور وی دلجویی کرد.

در این دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: در ضیافت افطاری که در محضر مقام معظم رهبری بوده‌ام، معظم له جویای احوال جانباز «سید نورخدا موسوی» شدند و فرمودند بنده دعاگوی ایشان هستم، مراتب سلام مرا به وی و خانواده محترمش برسانید.

نماینده ولی‌فقیه در استان ضمن قدردانی از زحمات همسر و فرزندان این جانباز والامقام در طول قریب به هشت سال خاطرنشان کرد: اجر شما نزد خدای متعال کمتر از اجر شهدا و ایثار گران نیست و شما الگوی رفتاری مناسب برای بانوان ایثارگران هستید و بنده به‌شخصه مأمور اطلاع سلام مخصوص مقام معظم رهبری به جانباز موسوی و شما عزیزان هستم.

در پایان این دیدار نماینده ولی‌فقیه ضمن اهدای لوح سپاس، به نمایندگی از طرف مقام معظم رهبری هزینه سفر زیارتی به عتبات عالیات به همسر و فرزندان این شهید زنده اعطا کردند.