حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

اتاق فکر یوم الله نهم دی در صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اتاق فکر یوم الله نهم دی در صدا و سیمای مرکز لرستان

اتاق فکر یوم الله نهم دی در صدا و سیمای مرکز لرستان

با حضور سردار طهماسبی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین جلسه اتاق فکر یوم الله نهم دی در صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد.

به کزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، در این جلسه که مدیرکل ، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز لرستان نیز حضور داشتند ، سردار طهماسبی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور طی سخنانی به تشریح علل و عوامل شکل گیری فتنه سال 88 پرداخت.

سردار طهماسبی گفت : اتاق فرمان این فتنه خارج از کشور بود و سفارت خانه های کشور های غربی در زمان فتنه به شدن فعال بودند و این امر باعث شد که در داخل کشور بعضی از فعالین سیاسی بازی خورده و در زمین دشمن قرار گیرند.

وی افزود : این فتنه لطمات جبران ناپذیری را به کشور تحمیل کرد که یکی از خسارات بزرگ این فتنه در بحث هسته ای بود و باعث شد مذاکرات هسته ای به مدت 18 ماه قطع و بزرگترین تحریم ها به مردم کشورمان تحمیل شود.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز این فتنه را یک کودتای مخملی نامید و افزود : با رهبری بی نظیر و داهیانه مقام معظم رهبری و پایمردی مردم و حضور آنان در 9 دی فتنه ای که می رفت شرایط سخت و خطرناکی را برای کشور ایجاد کند ، بساطش برداشته شد و بار دیگر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و جایگاه مردمی آن به اثبات رسید.