رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

اتخاذ تمهيدات ترافيکی روز جهانی قدس در مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اتخاذ تمهيدات ترافيکی روز جهانی قدس در مرکز لرستان

اتخاذ تمهيدات ترافيکی روز جهانی قدس در مرکز لرستان

رئیس پلیس راهور لرستان گفت: به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم راهپیمایی روز قدس، تامین نظم، امنیت و ایمنی تردد، تمهیدات و محدودیت های ترافیکی ویژه پلیس راهور اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ  منوچهر مرادی اظهار داشت: محدودیت و تمهیدات ترافیکی در راستای برقراری نظم و امنیت تردد در  مراسم  روز جهانی قدس در مرکز استان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: شروع راهپیمایی در ساعت ۱۱ صبح مورخ ۱۱تیر ماه امسال از میدان شهدا به سمت پل شهدا، سه راه اول مطهری، سه راه باختر، سه راه الشتر، خیابان انقلاب و در نهایت به سمت مصلی الغدیر است.

رئیس پلیس راهور لرستان تصریح كرد : تردد همه وسایل نقلیه به خیابان های منتهی به مسیرهای یاد شده تا پایان راهپیمایی ممنوع بوده و ضمن اینكه  همه محدودیتها از ساعت ۱۰ صبح اعمال می شود.

سرهنگ مرادی مسیرهای جایگزین را ، خیابان امام (ره) قبل از پل حاجی به سمت ساحلی شرقی اعلام كرد و گفت: مسیر جنوب به شمال، تقاطع اسد آبادی، میدان اسد آبادی، خیابان ۲۰ متری پشت پادگان و بلوار شورا و مسیر شمال به جنوب،  خیابان انقلاب، خیابان مطهری، تقاطع سرچشمه، سه راه کاشانی  به طرف  پل دارایی زاده است.

وی افزود: محدودیت مسیرها به صورت مقطعی بوده و پس از عبور جمعیت راهپیمای کنندگان ، نسبت به بازگشایی مسیرها اقدام خواهد شد.

رئیس پلیس راهور لرستان در راستای روان سازی ترافیک به رانندگان توصیه كرد که از پارک خودرو در مسیر راهپیمایی خودداری شود چرا که در صورت وجود خودروهای پارک شده در مسیر راهپیمایی، توسط جرثقیل نسبت به انتقال خودرو به خیابان های اطراف اقدام می شود و مسئولیت متوجه مالک وسیله نقلیه است.

سرهنگ مرادی با تاکید بر اینکه از حرکت با وسایل نقلیه پشت سر جمعیت حاضر در راهپیمایی تحت عنوان شرکت در راهپیمایی خودداری شود و از تردد موتور سیکلت سوارها در مسیر حرکت راهپیمای کنندگان به  داخل جمعیت نیز جلوگیری به عمل می آید.

وی گفت: از کسانی که  در مسیر راهپیمایی سکونت دارند درخواست می شود از پارک وسیله نقلیه خود در حاشیه خیابان خودداری کنند.