رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

اتخاذ تمهیدات لازم به منظور برگزاری باشکوه نماز ظهر عاشورا در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

اتخاذ تمهیدات لازم به منظور برگزاری باشکوه نماز ظهر عاشورا در بروجرد

اتخاذ تمهیدات لازم به منظور برگزاری باشکوه نماز ظهر عاشورا در بروجرد

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه بروجرد گفت: تمهیدات لازم به منظور برگزاری باشکوه نماز ظهر عاشورا در این شهرستان اتخاذ شده است.

علیرضا مهزیاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: نماز ظهر روز عاشورا همزمان با سایر شهرهای کشور در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: نماز ظهر روز عاشورا به تاسی از آخرین نماز امام حسین(ع) در روز عاشورا در همه شهرهای کشور برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: نماز ظهر عاشورا در شهرستان بروجرد به امامت امام جمعه این شهرستان برگزار می‌شود.  

مهزیاری تاکید کرد: در صورت مساعد بودن هوا نماز ظهر عاشورا در شهرستان بروجرد مقابل مسجد امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: نماز ظهر عاشورا در پنج سال اخیر در شهرستان بروجرد با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شده است.

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه بروجرد ادامه داد: یکی از اقدامات این ستاد با همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در رابطه با حضور مردم در نماز ظهر روز عاشوراست.

مهزیاری عنوان کرد: مفروش کردن خیابان صفای شهرستان بروجرد از میدان قیام تا بالاتر از سه‌راه جعفری به منظور برگزاری نماز ظهر روز عاشورا در دستور کار ستاد برگزاری نماز جمعه این شهرستان قرار دارد.

وی تاکید کرد: با توجه به پیش‌بینی حضور حداکثری شهروندان بروجردی در نماز ظهر عاشورا مشکلی به منظور مفروش کردن خیابان صفای این شهرستان وجود ندارد.

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه بروجرد ادامه داد: یکی از برنامه‌های این ستاد به منظور حضور هیئات و عزاداران در نماز ظهر روز عاشورا سرکشی امام جمعه این شهرستان به هیئات مذهبی و تاکید بر اهمیت نماز اول وقت به تاسی از امام حسین(ع) است.

مهزیاری با اشاره به پوشش کامل صوتی در حد فاصل میدان قیام تا سه‌‌راه جعفری و محدوده خیابان صفا عنوان کرد: یکی از مشکلات برگزاری نماز ظهر عاشورا در این شهرستان طی سال‌های گذشته تداخل صوتی برگزاری نماز و مراسم عزاداری هیئات مذهبی در خیابان صفای این شهرستان است.