جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

آتش‌نشان خرم‌آبادی توسط متهم مجروح شد/ دستگیری متهم فراری میان شعله‌های آتش - نمایش محتوای خبر

 

 

آتش‌نشان خرم‌آبادی توسط متهم مجروح شد/ دستگیری متهم فراری میان شعله‌های آتش

آتش‌نشان خرم‌آبادی توسط متهم مجروح شد/ دستگیری متهم فراری میان شعله‌های آتش

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: متهم فراری که با آتش زدن منزل قصد فرار از چنگال پلیس را داشت توسط آتش‌نشان خرم‌آبادی دستگیر و تحویل عوامل انتظامی شد.

فضل الله رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: روز گذشته یک متهم که قصد فرار از چنگال پلیس را داشته بود با مراجعه عوامل انتظامی به منزل، وی درب را قفل کرده و از ورود آن‌ها به داخل منزل جلوگیری می‌کند که نیروی انتظامی با آتش نشانی خرم‌آباد تماس گرفته و درخواست همکاری این سازمان را داشتند.

وی با بیان اینکه پس از اعزام نیروهای آتش‌نشانی برای بازگشایی درب بسته با آتش سوزی درون منزل مواجه شدند افزود: متهم پس از اطلاع حضور پلیس با آتش زدن منزل خود قصد فرار داشت.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد عنوان کرد: پس از وقوع آتش سوزی، نیروهای آتش‌نشانی به داخل منزل رفتند که متهم شروع به پرتاب اشیاء به سمت عوامل آتش نشانی می‌کند.

وی بیان کرد: با این وجود مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی خرم‌آباد داخل منزل شده و اقدام به دستگیری متهم می‌کند و او را از میان شعله‌های آتش بیرون آورده و تحویل عوامل انتظامی می‌دهد.

رشیدی تصریح کرد: مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی خرم‌آباد بر اثر پرتاب اشیاء توسط متهم از ناحیه دست مجروح می‌شود و اکنون حال وی مساعد است.