رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

اتصال راه‌آهن بروجرد به محور دورود- خرم آباد عملیاتی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اتصال راه‌آهن بروجرد به محور دورود- خرم آباد عملیاتی می‌شود

اتصال راه‌آهن بروجرد به محور دورود- خرم آباد عملیاتی می‌شود

معاون قرارگاه قرب قائم (عج) گفت: با آغاز عملیات طراحی و ساخت پروژه آنتنی اتصالی راه‌آهن بروجرد به محور دورود-خرم آباد، روند اجرایی این پروژه پس از طی مراحل طراحی عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، سردار بوربوردی در مراسم کلنگ زنی عملیات طراحی و ساخت راه‌آهن بروجرد- دورود-خرم آباد، اظهار داشت: با پیگیری مجدانه مسئولان شهرستان بروجرد عملیات طراحی این پروژه عظیم ملی امروز آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر تلاش در راستای سرعت بخشیدن به آنتن اتصالی راه‌آهن بروجرد، افزود: آغاز رسمی عملیات طراحی این پروژه ابتکار جدیدی بود که در این پروژه رقم خورد.

معاون قرارگاه قرب قائم با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه به موسسه امید پارس واگذارشده است، بیان کرد: این موسسه درگذشته توفیقات قابل قبولی در زمینهٔ توسعه خطوط حمل‌ و نقل ریلی در کشور داشته است.

بوربوردی عنوان کرد: آغاز عملیات اجرایی این پروژه با توجه به آغاز رسمی طراحی و اجرای عملیات طراحی و ساخت آنتن اتصالی راه‌آهن بروجرد-دورود-خرم آباد، پس از اتمام عملیات طراحی انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی نیز به‌موازات اجرای کار در حد خواسته مردم این منطقه با به‌کارگیری تمامی امکانات و بسیج آن‌ها باقدرت و توان اجرا می‌شود.