جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

اجازه‌ تغییر کاربری رودخانه‌ خرم‌آباد را نمی‌دهیم - نمایش محتوای خبر

 

 

اجازه‌ تغییر کاربری رودخانه‌ خرم‌آباد را نمی‌دهیم

اجازه‌ تغییر کاربری رودخانه‌ خرم‌آباد را نمی‌دهیم

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رستم کوشکی عصر امروز در جلسه گردشگری خرم‌آباد اظهار داشت: در خصوص ساماندهی رودخانه‌ خرم‌آباد هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

وی افزود: پیشنهاد می‌کنم، اعضای کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق خرم‌آباد جلسه‌ای با شهردار داشته باشند و نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با وی در میان بگذارند.

کوشکی تصریح کرد: به شما اطمینان می‌دهم در خصوص تغییر کاربری رودخانه‌ خرم‌آباد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و اجازه‌ این کار را نخواهیم داد.

عضو کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد به سایر برنامه‌های در دست اجرای شهرداری خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: در سه ناحیه‌ پُل شاپوری، آبشار دره‌گرم و مخمل‌کوه برنامه‌هایی در حال اجرا است که برای توسعه‌ گردشگری می‌تواند مفید باشد.

کوشکی بیان داشت: قرار است، با تبدیل اطراف پل شاپوری به پارک‌موزه، دریاچه‌ای احداث شود که احتمالاً از دریاچه‌ کیو بزرگ‌تر است.

وی عنوان داشت: در زمینه‌ مخمل‌کوه، شهرداری می‌تواند در صورت تأمین و تکمیل زیرساخت‌های اولیه توسط سایر دستگاه‌های اجرایی آن را تحویل بگیرد.

کوشکی ادامه داد: برای آبشار دره‌گرم هم طرحی آماده شده که در حال اجرا است.