جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

اجازه هنجارشکنی و تخلف در انتخابات را به هیچ شخصی نمی‌دهیم - نمایش محتوای خبر

 

 

اجازه هنجارشکنی و تخلف در انتخابات را به هیچ شخصی نمی‌دهیم

اجازه هنجارشکنی و تخلف در انتخابات را به هیچ شخصی نمی‌دهیم

فرماندار شهرستان دورود گفت: اجازه هنجارشکنی و تخلف در انتخابات را به هیچ شخصی نمی‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ماشاءالله نعمتی در شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان دورود که در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص احداث درمانگاه ویژه فرهنگیان در شهرستان دورود، اظهار داشت: تأسیس درمانگاه ویژه فرهنگیان در شهرستان دورود کار بسیار ارزشمندی است که می‌تواند در ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان این شهرستان بسیار اثرگذار باشد و ما هرگونه همکاری و پیگیری لازم را در این خصوص داریم.

وی با اشاره به آغاز فصل سرما و شرایط جوی در شهرستان دورود، خاطرنشان کرد: با توجه به هشدارهای جدی که در خصوص احتمال کاهش شدید دما و بارش باران و برف در فصل زمستان توسط سازمان هواشناسی مطرح‌شده است، باید آمادگی لازم را جهت مقابله با برودت هوا داشته باشیم.

فرماندار شهرستان دورود اضافه کرد: همچنین باید تدابیر ویژه در این ایام جهت گرمایش مدارس و مراکز آموزشی دیده شود چراکه ممکن است به علت برودت هوا و افت فشار گاز نیاز به سوخت جایگزین در مدارس شهرستان باشد.

این مسئول در ادامه با اشاره به شیوع بیماری آنفلوانزا خاطرنشان کرد: نیاز است به همین منظور جلسه شورای بهداشت شهرستان به‌صورت فوری برگزار شود، ضمن اینکه لازم است طی نامه‌ای به تمامی دستگاه‌های اجرایی هشدارهای لازم در خصوص آمادگی برای مقابله با این بیماری اعلام شود.

وی با اشاره به جایگاه اطلاع‌رسانی در خصوص راه‌های پیشگیری از این بیماری، یادآور شد: لازم است در این خصوص از طریق صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و مطبوعات اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت گیرد.

فرماندار شهرستان دورود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تأکید کرد: باید فضا را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنیم و در کنار امام‌ جمعه محترم شهرستان، اعضای شورای تأمین عهد بسته‌ایم تا دست‌به‌دست یکدیگر دهیم تا شعار دولت و ملت، همدلی همزبانی را که از سوی مقام معظم رهبری اعلام‌شده است را در این انتخابات عملی کنیم.

وی با بیان اینکه رأی مردم حق‌الناس است، گفت: ما مأمور به انجام‌وظیفه هستیم و هرچه نتیجه انتخابات شد مبارک مردم است.

نعمتی با بیان اینکه وامدار هیچ گروه و یا فردی نیستیم، تأکید کرد: با اشخاص و یا فردی که بخواهد در روند انتخابات اختلال ایجاد کند برابر قانون برخورد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه به دنبال برگزاری انتخابات سالم و پرشور در شهرستان دورود هستیم، یادآور شد: در این انتخابات به دنبال حضور حداکثری مردم با حفظ کرامت آن‌ها هستیم.

این مسئول یادآور شد: آموزش‌ و پرورش یک پتانسیل بزرگ در جامعه است که می‌تواند در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات اثرگذار باشد.