سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

اجرای برنامه‎های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه دهه فجر در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای برنامه‎های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه دهه فجر در بروجرد

اجرای برنامه‎های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه دهه فجر در بروجرد

مدیر آموزش و پرورش بروجرد از اجرای برنامههای مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

جمشید ابوالفتحی در گفتوگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: برگزاری مراسم زنگ انقلاب در آموزشگاه پسرانه متوسطه دوم حافظی، جشن تکلیف ویژه دانشآموزان پایه سوم ابتدایی دختر و افتتاح جشنواره دستاوردهای دبیران مقطع ابتدایی بخشی از این برنامهها است.

وی با اشاره به برگزاری محفل انس با قرآن‌کریم ادامه داد: برگزاری همایش دو هزار نفری دانشآموزان پایه پنجم و ششم ابتدایی، همایش حجاب و عفاف با موضوع زن و سبک زندگی، مسابقه وصیت‌نامه امام(ره) بین دانش‌آموزان و فرهنگیان از دیگر برنامههای در نظر گرفته شده برای این ایام است.

این مسئول یادآور شد: برگزاری مسابقه خاطرهنویسی با موضوع دهه انقلاب 57 بین دانشآموزان و فرهنگیان، تجلیل از خانوادههای معزز شهدای انقلاب، شرکت در مراسم نماز جمعه با حضور حلقههای صالحین اداره و دانشآموزان پیشگام و برگزاری لیگ علمی پایا با حضور 85 گروه پنج نفری از دانشآموزان از دیگر برنامههای این ایام فرخنده است.

ابوالفتحی برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی، مسابقات ورزشی بین دانشآموزان و فرهنگیان بروجرد و اشترینان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و برپایی نماز وحدت در دبیرستان باقرالعلوم را از دیگر برنامههای این مجموعه در دهه مبارک فجر برشمرد.

وی با اشاره به برگزاری نشستهای معرفتی و بصیرتی با حضور هادیان سیاسی و سخنرانان ناحیه مقاومت سپاه در مدارس این شهرستان تاکید کرد: برگزاری مسابقه علمی ویژه امیدان، پوینده و پیشگام، جشن انقلاب در کلیه واحدهای بسیج، پیاده‌روی بانوان و شرکت کلیه فرهنگیان و دانش‏آموزان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن بخش دیگری از برنامه‌های آموزش و پرورش بروجرد را به مناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تشکیل میدهد.