سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان خرم‌آباد الزامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان خرم‌آباد الزامی است

اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان خرم‌آباد الزامی است

معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: اجرای پروژه تقاطع غیر‌هم‌سطح بهارستان خرم‌آباد ضروری و الزامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد؛ محمد اصلانی در جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد اظهار کرد: ایجاد تقاطع غیر‌هم‌سطح بهارستان خرم‌آباد ضروری است و می‌تواند در بحث روان‌سازی ترافیک این شهرستان تاثیرگذار باشد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این محل با یک معضل ترافیکی روبه‌رو است عنوان داشت: وجود تقاطع غیر‌هم‌سطح در این محل واجب است و می‌تواند بحث مشکل ترافیک این منطقه تاثیرگذار باشد.

اصلانی با اشاره به اینکه ایجاد این تقاطع جزء مصوبات شورای اسلامی شهر خرم‌آباد بوده است، یادآور شد: تبعات ماده 48 می‌تواند هزینه‌ها و خسارت‌های قابل توجهی به دنبال داشته باشد از این‌رو شورای شهر خرم‌آباد باید تلاش کند که این تقاطع ایجاد شود و ما به عنوان نماینده استانداری به این نتیجه رسیده‌ایم که تنها با ایجاد این تقاطع می‌توانیم معضل ترافیکی این منطقه را حل کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: ما در این لحظه اعلام می‌کنیم که آمادگی تامین 50 درصد اعتبارات این تقاطع را داریم و 50 درصد دیگر توسط شهرداری صورت گیرد.

اصلانی خاطرنشان کرد:‌ امسال 9 میلیارد و 200 میلیون تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده بود که به خاطر اجرایی نشدن آن این اعتبار را به پروژه‌های دیگر اختصاص دادیم.

وی از اعضای شورای شهر خرم‌آباد خواست پیمانکار این پروژه را دعوت کنند و با آن در رابطه با قرارداد و کم کردن طول پروژه به نتیجه برسند تا بتوانیم این پروژه را اجرایی کنیم.

این مسئول یادآور شد: تاکنون یک ریال به پیمانکار این پروژه پرداخت نشده و اگر بحثی در خصوص پرداخت اعتبار به این پیمانکار مطرح است شایعه‌ای بیش نیست و پیمانکار این پروژه از این شایعات ناراحت است و شورای شهر باید آن را به جلسه خود دعوت و از وی بخواهند که این پروژه را اجرا کنند.