رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اجرای طرحهای ترافیکی و تامین امنیت روز طبیعت در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرحهای ترافیکی و تامین امنیت روز طبیعت در لرستان

اجرای طرحهای ترافیکی و تامین امنیت روز طبیعت در لرستان

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان از اجرای طرحهای ترافیکی و تامین امنیت روز طبیعت در این استان خبر داد.

سرهنگ علی احمدی تبار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای روز طبیعت اظهار داشت: در این راستا دستورالعملهای لازم به پلیس های تخصصی برای اجرای طرح های ترافیکی و تامین امنیت ابلاغ شده است.

وی از تشدید فعالیت گشت های پلیس راه و راهور خبر داد و ادامه داد: همچنین تدابیر لازم برای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان اندیشیده شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان در ادامه سخنان به کاهش تصادفات در محورهای استان اشاره کرد و یادآور شد: در این زمینه آمار تصادفات درون شهری ۲۷ درصد و آمار تصادفات برون شهری ۳۵ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ احمدی تبار همچنین از کاهش تلفات تصادفات رانندگی خبر داد و گفت: آمار مجروحان تصادفات رانندگی در استان نیز در مجموع درون شهری و برون شهری کاهش خوبی داشته است.

وی با اشاره به اجرای طرح نوروزی پیشگیری از وقوع جرایم افزود: آمار کشف جرایم در استان از ۲۸ اسفندماه تا هشتم فروردین ماه ۲۶ درصد افزایش داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان ادامه داد: همچنین نسبت کشف به وقوع جرم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حکایت از رشد ۱۱۱ درصدی دارد.

سرهنگ احمدی تبار از تقویت گشت های ستادی و پلیس راه استان در قالب اجرای طرح نوروزی خبر داد و یادآور شد: در این زمینه ۱۵ دستگاه خودرو به گشت های ستاد و ۳۰ دستگاه به گشت های پلیس راه اضافه شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات ارائه شده توسط فرماندهی انتظامی استان لرستان در زمینه اسکان مسافران نوروزی اشاره کرد و بیان داشت: در این زمینه چهار خوابگاه پلیس در خرم آباد و دو خوابگاه پلیس در بروجرد خدمات لازم را به مسافران ناجا ارائه کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان افزود: ظرفیت این خوابگاهها ۷۰۰ نفر بوده که در اختیار مسافران مشغول به کار در مجموعه ناجا قرار گرفته است.