جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در خرم‌آباد و دستگیری 18 نفر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در خرم‌آباد و دستگیری 18 نفر

اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در خرم‌آباد و دستگیری 18 نفر

سرهنگ حسین  نجفی فرمانده انتظامی خرم‌آباد اظهار داشت: مبارزه با امر مواد مخدر نیازمند یک عزم جدی و تلاش آحاد مختلف مردم است  زیرا مواد مخدر علاوه بر ضربه زدن به فرد، سبب از هم پاشیدن کانون گرم خانواده نیز می‌شود.

وی افزود: یکی از برنامه‌هایی که نیروی انتظامی در همه حوزه‌ها به‌ صورت جدی در دستور کار خود قرار داده است، مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر است زیرا ‌معتاد متجاهر، ویترین اجتماعی جامعه را مخدوش می‌کند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد  از برخورد قاطع پلیس با معتادان متجاهر خبر داد عنوان کرد: طی روز گذشته 18 معتاد متجاهر در خرم‌آباد دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد.

وی بیان کرد: برنامه‌ها و تدابیر خوبی برای امر مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان خرم‌آباد به کار گرفته‌ایم که در این راستا جلسات مختلفی  نیز برگزارشده است.

نجفی آموزش و راهکارهای پیشگیرانه مواد مخدر را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: آموزش پیشگیری از اعتیاد باید در جامعه نهادینه و برای نهادهای فرهنگی و سایر دستگاه‌های اجرایی، به‌عنوان یک دغدغه تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از سال‌های گذشته تاکنون  در امر مبارزه با مواد مخدر یک سیر صعودی را در پیش‌گرفته است خاطرنشان کرد: امروز در زمینهٔ امر مبارزه با مواد مخدر، قاچاقچیان، خرده‌فروشان و جمع‌آوری معتادان تابلو در سطح جامعه رتبه خوبی کسب کرده و در این زمینه موفقیت‌های خوبی به دست آورده‌ایم.

تسنیم