رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در خرم‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در خرم‌آباد

اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در خرم‌آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد لرستان از اجرای پاک‌سازی مناطق آلوده و جرم‌خیز در سال جدید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین نجفی صبح امروز در حاشیه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در خرم‌آباد اظهار کرد: در راستای پاک‌سازی شهر از لوث معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر که باعث خدشه‌دار شدن چهره زیبای شهر می‌شدند، عوامل این پلیس طی چند روز گذشته ضمن شناسایی نقاط آلوده با کلیه توان و تجهیزات طرح پاک‌سازی را به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: در این طرح ماموران پلیس ضمن برقراری نظم و آرامش در معابر و اماکن عمومی، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و همچنین کسب رضایت مردم، تعداد 272 خرده‌فروش و معتاد پر خطر را دستگیر و برای تشکیل پرونده به مقرهای انتظامی منتقل کردند و در این طرح یک دستگاه ترازو دیجیتال توزین مواد و 220 عدد پایپ شیشه و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این طرح همچنین تعداد 91 دستگاه وسائط نقلیه متخلف فاقد مدارک و پلاک مخدوش شامل 45 دستگاه خودرو و 46 دستگاه موتورسیکلت که در سطح شهر ایجاد مزاحمت و یا آلودگی صوتی می‌کردند، توقیف و برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال داده شدند.

نجفی عنوان داشت: در بررسی آماری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 100 درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم که این نشان از زحمات بی‌شائبه پرسنل خدوم و مخلص این شهرستان است و ان‌شاء‌الله تلاش می‌کنیم، این راه را ادامه دهیم و باعث خوشحالی مردم شویم.