رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اجرای پروژه‌های استان لرستان راستی آزمایی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای پروژه‌های استان لرستان راستی آزمایی شود

اجرای پروژه‌های استان لرستان راستی آزمایی شود

استاندار لرستان گفت: راستی آزمایی پروژه‌های اجرایی شده در استان لرستان انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد هوشنگ بازوند در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: باید راستی آزمایی پروژه‌های انجام‌شده در استان صورت گیرد چراکه نزدیک انتخابات هستیم و هرکسی اظهارنظر می‌کند.

وی افزود: حتی گلخانه‌هایی که در استان راه‌اندازی شده را برخی‌ها قبول ندارند که گلخانه‌ها توسط شرکت‌های هلندی و پس از برجام ایجادشده و در استان کار می‌کنند.

استاندار لرستان عنوان کرد: پیشنهاد می‌کنیم همه خبرنگاران را به‌عنوان نماینده افکار عمومی به بازدید پروژه‌های انجام‌شده استان برده تا از نزدیک از این پروژه‌ها بازدید کنند.

علی هادی چگنی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان با اشاره به تشکیل کمیته‌هایی به‌صورت جداگانه برای بررسی وضعیت پروژه‌های اقتصاد مقاومتی ناتمام و راکد با حضور مدیران دستگاه‌های ذی‌ربط اظهار داشت: پنج اکیپ در استان تشکیل و به تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاها رفته‌ تا از روند اجرایی شدن پروژه‌ها بازدید کنند.

محمد اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: هر چه به سمت انتخابات پیش می‌رویم فضای  تشویش افکار عمومی و نشر اکاذیب بیشتر می‌شود، ما آمادگی کامل داریم تا هر پروژه‌ای را که احساس می‌شود آمار ارائه‌شده خلاف است از نزدیک بازدید شود.

وی افزود: حتی سعی می‌شود آمارها را کمتر از چیزی که هست بیان کنیم و تا به‌صورت 100 درصد مطمئن نشویم پروژه در چه زمانی تکمیل می‌شود بهره‌برداری آن را اعلام نمی‌کنیم.

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید آمار خلاف واقع را قبول نداریم و تاکنون آماری به‌اشتباه منتشرنشده است، اینکه در فضای مجازی و متأسفانه از زبان مسئولی مطرح شود که آمار واقعیت ندارد یا آمار بیکاری استان به این شکل نیست اگر می‌توانند اثبات کنند.

وی بیان کرد: خالی کردن دل مردم و ناامید کردن آن‌ها کار درستی نیست، این آمادگی راداریم که در هر پروژه که برخی‌ها معتقدند آمار خلاف واقع است این آمار را به‌صورت مستند اعلام کنیم.