سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اجرای پروژه اصلاح و تعمیر خط انتقال آب شهر سپیددشت از آبشار بیشه - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای پروژه اصلاح و تعمیر خط انتقال آب شهر سپیددشت از آبشار بیشه

اجرای پروژه اصلاح و تعمیر خط انتقال آب شهر سپیددشت از آبشار بیشه

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: پروژه اصلاح و تعمیر خط انتقال آب شهر سپیددشت از آبشار بیشه به طول هفت کیلومتر در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا کرموند ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهر سپیددشت با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر و ۹۵۱ مشترک تحت پوشش خدمات  شرکت آب و فاضلاب است اظهار داشت: تامین آب شهرسپیددشت از طریق یک حلقه چاه آب بوده که به دلیل افت سطح آب در چند سال اخیر آبرسانی به این شهر با مشکل مواجه شده است.

وی گفت: به منظور تامین آب شهر سپیددشت و در جلسه با امام جمعه، مسئولین و مردم این شهر پیشنهادهایی مطرح شد که یکی از آنها انتقال آب از چشمه «آقا ولی» به این شهر بود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: پس از بازدید از منطقه صعب العبور و کوهستانی «آقا ولی» طرح مطالعات انتقال آب از این منطقه کوهستانی آغاز شد و نتیجه کار پس از مطالعات،تحقیق و بررسی های فنی اعلام خواهد شد.

کرموند با بیان اینکه یکی از وظایف شرکت آب و فاضلاب آبرسانی به محدوده شهری است گفت: این شرکت به دنبال این بوده که با بهره گیری از پرسنل فنی و توانمند خود و با همکاری مسئولین استانی این رسالت خطیر را به خوبی انجام دهد.

وی گفت: اصلاح و تعمیر خط انتقال آب شهر سپیددشت از آبشار بیشه به طول ٧ کیلومتر در دست اجرا است.