سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

اجرای پروژه بهارستان منوط به‌طرح جامع ترافیکی خرم‌آباد است - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای پروژه بهارستان منوط به‌طرح جامع ترافیکی خرم‌آباد است

اجرای پروژه بهارستان منوط به‌طرح جامع ترافیکی خرم‌آباد است

رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: اجرای پروژه تقاطع غیر هم سطح بلوار بهارستان منوط به طرح جامع ترافیکی حمل‌ و نقل شهری خرم‌آباد است.

علی جهان‌آرا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد،  با بیان اینکه باید هر طرح بر اساس چارچوب طرح ترافیکی و حمل‌ و نقل تعریف شود، اظهار داشت: اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بلوار بهارستان منوط به طرح جامع ترافیکی حمل‌ و نقل شهری خرم‌آباد است، البته چون طرح پروژه بهارستان بر پایه مطالعات ترافیکی تهیه‌شده معتقد هستیم این پروژه با طرح جامع ترافیکی مطابقت پیدا می‌کند چرا که شاهراه ورودی و خروجی شهر خرم‌آباد است.

وی افزود: یکی از ضروریات لازم جهت صرفه‌جویی بودجه عمرانی این است که هر پروژه باید بر اساس طرح جامع ترافیکی انجام شود چرا که در آینده معلوم نیست پروژه با طرح جامع ترافیکی و حمل‌ ون قل شهری هم‌خوانی داشته باشد، بنابر این تعریف هر پروژه در راستای حمل‌ و نقل منوط به اتمام طرح جامع ترافیکی است.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد عنوان کرد: چون در آینده روستاها به پروژه بهارستان متصل می‌شوند پس انجام این پروژه یکی از ضروریات است که البته باید مراحل قانونی اجرا شود.

وی بیان کرد: پروژه بهارستان، یک پروژه تأثیرگذار بود که توجه افکار عمومی را به خود جلب کرد و مردم می‌خواهند بدانند که آیا این پروژه اجرا می‌شود.

جهان‌آرا  تصریح کرد: پروژه بهارستان در شورای دوره چهارم مصوب شده و اکنون به مشکل برخورده است، بنابر این باید در همین دوره نیز به آن رسیدگی شود که پس از پایان شورا، هم‌چنان در هاله‌ای از ابهام باقی نماند.