سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اجرای چندین برنامه ورزشی به مناسبت دهه فجر در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای چندین برنامه ورزشی به مناسبت دهه فجر در بروجرد

اجرای چندین برنامه ورزشی به مناسبت دهه فجر در بروجرد

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی 23 برنامه ورزشی در حوزه ورزش آقایان در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، محمود ترابی عصر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های اداره ورزش و جوانان بروجرد در ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: برگزاری مسابقات ووشو، بسکتبال، والیبال، جشنواره ورزشهای رزمی، تکواندو، پرورش اندام همگی در سالن طالقانی بخشی از برنامههای تدوین شده به این مناسبت را تشکیل میدهد.

وی با اشاره به صعود مشترک کوهنوردان استان لرستان به قله برنجه، ادامه داد: مسابقات متعدد در رشتههای فوتسال، تیراندازی، جودو و برنامه صخره نوردی در ایام مختلف این دهه در سالن امام علی(ع) برگزار می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با اشاره به مسابقات دو صحرانوردی روستایی و عشایری در روستاهای شیروان و دهنو مقدسی این شهرستان، تاکید کرد: نخستین یادواره شهدای ورزشکار بروجرد نیز به میزبانی زورخانه وحدت و در ایام الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برپا می‌شود.

ترابی عنوان کرد: مسابقات شطرنج و تیر و کمان نیز به ترتیب در مجموعههای ورزشی الغدیر و ولایت برگزار میشوند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه بومی دال پلان در ورزشگاه ولایت بروجرد، خاطرنشان کرد: صعود گروه‏‌های کوهنوردی، اجرای ورزش زورخانه‏ای، برگزاری پیاده‌روی خانوادگی، مسابقات تنیس روی میز و کاراته بخش دیگری از برنامه‌های اداره ورزش و جوانان بروجرد را در حوزه ورزش آقایان تشکیل میدهد.

این مسئول با اشاره به شرکت گسترده جامعه ورزش شهرستان در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن یوم الله22 بهمن، تاکید کرد: ورزشکاران و کارکنان اداره ورزش و جوانان این شهرستان همه ساله با حضور در راهپیمایی این روز نقش و رسالت خود را در پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا میکنند.

ترابی با تاکید بر ضرورت زنده نگهداشتن ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بین نسل کنونی و نسلهای آینده، تصریح کرد: علاوه بر اهتمام خانوادهها در تبیین ارزشهای انقلاب به نسل جوان امروزی، مسئولان نیز در حوزه کاری خود باید در این باره اهتمام ورزیده و حوزه فرهنگ را صرفا به متولیان فرهنگی واگذار نکنند.