جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

اجرای یک هزار و 214 برنامه توسط آموزش و پرورش لرستان در دهه فجر امسال - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای یک هزار و 214 برنامه توسط آموزش و پرورش لرستان در دهه فجر امسال

اجرای یک هزار و 214 برنامه توسط آموزش و پرورش لرستان در دهه فجر امسال

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تاکنون 23 جلسه در راستای برنامه‌های روزشمار دهه‌فجر برگزار شده است که حاصل این جلسه‌ها اجرای یک هزار و 214 برنامه توسط آموزش و پرورش لرستان در دهه فجر امسال است .

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، گودرز کریمی‌فر در جلسه ستاد دهه‌فجر لرستان که با حضور استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد گفت: تاکنون 23 جلسه در راستای برنامه‌های روزشمار دهه‌فجر در 24 شهرستان و 12 منطقه آموزش و پرورش برگزار شده است که حاصل این جلسه‌ها اجرای یک هزار و 214 برنامه توسط آموزش و پرورش لرستان در دهه فجر امسال است .

کریمی فر تصریح کرد: برنامه‌های دهه‌فجر در چهار هزار و  200 آموزشگاه لرستان و هم‌زمان برگزار می‌شود که علاوه بر این برنامه‌ها عطرافشانی گلزار شهدا توسط دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی نیز صورت می گیرد.

این مسئول افزود: برگزاری مسابقات والیبال و فوتبال، برگزاری نمایشگاه‌های انقلاب، اجرای سرود توسط 1357 دانش آموز، همایش نقش حجاب و عفاف در 2500 آموزشگاه، مسابقات فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و... از دیگر برنامه‌های دهه‌فجر در لرستان است.

در ادامه مسئول کمیته عشایر و روستایی دهه‌فجر لرستان گفت: در یک هزار و  50 روستای لرستان که دارای دهیار هستند جشن انقلاب برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام نصرت‌الله موسوی خاطرنشان کرد:‌ یکی دیگر از برنامه‌ها در روستاهای لرستان آذین‌بندی این روستاها، اجرای جشنواره قرآنی، یادواره شهدای روستایی و... است.