رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اجرای ۱۹۵ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان توسط قرارگاه قرب کوثر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای ۱۹۵ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان توسط قرارگاه قرب کوثر

اجرای ۱۹۵ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان توسط قرارگاه قرب کوثر

فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: ۱۹۵ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۷۶ میلیارد ریال از طرف قرارگاه خاتم در استان لرستان اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار سید ضیاءالدین حزنی شامگاه جمعه در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: لرستان تنها استانی است که تشنه کار است و مردم خوب و مسئولان دلسوز نیز دارد.

وی با بیان اینکه ما در بحث محرومیت‌زدایی از همه مسئولان استان رضایت داریم، افزود: لرستان جزو 10 استانی که قرارگاه در بحث محرومیت‌زدایی آن کار می‌کند، نیست ولی تلاش می‌کنیم که در سال 95، این استان را نیز در ردیف استان‌های محروم قرار دهیم، تا خدمات بیشتری را دریافت کند.

حزنی عنوان کرد: تاکنون در رابطه با محرومیت‌زدایی از لرستان، از طرف قرارگاه خاتم، هفت میلیارد و 641 میلیون تومان کار شده است.

وی تصریح کرد: اقداماتی که در لرستان انجام شده شامل احداث 30 مسجد، یک کتابخانه، زایشگاه، خانه بهداشت و تکمیل مجموعه ورزشی، 2 مورد مصلی، 12 خانه عالم، 21 مدرسه، 5 آبرسانی، 2 گلزار شهدا، جاده روستای و برپایی بیمارستان صحرایی بوده است.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم‌الانبیاء خاطرنشان کرد: در مجموع 195 پروژه عمرانی در لرستان کار شده که البته کارهای نیمه عمرانی نیز انجام شده است.