سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

احیاء فرهنگ خودباوری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

احیاء فرهنگ خودباوری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

احیاء فرهنگ خودباوری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

استاندار لرستان احیاء فرهنگ خودباوری را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: احیاء فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده که امروز کار ساز است و خروجی خود را در مدیریت های جهادی نشان داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند ظهر امروز در مراسم نواخته‌شدن زنگ انقلاب که در مدرسه دخترانه شاهد شهر خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب درس‌های فراوانی به ما داده و امیدواریم معلمان بتوانند به نحو احسن درس‌های انقلاب را برای دانش‌آموزان ارائه دهند و انتظار داریم دانش‌آموزان نیز این درس‌ها را مرور کنند.

وی با بیان اینکه درس‌های انقلاب منشأ پیشرفت کشور هستند، افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اعتماد به نفس بود که امیدواریم نسل جوان و دانش‌آموزان اعتماد به نفس را سرلوحه کار خود قرار دهند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه خمیرمایه تمام کارهای انقلاب خودباوری بود، عنوان کرد: قطعاً اعتماد به نفس پارامتری به نام خودباوری را به وجود می‌آورد چراکه خودباوری سبب پیشرفت کشور و انقلاب است.

وی احیاء فرهنگ خودباوری را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: احیاء فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز کارساز است و خروجی خود را در مدیریت های جهادی نشان داده است.

بازوند دلیل موفقیت‌آمیز بودن 8 سال دفاع مقدس  را داشتن خودباوری دانست و بیان کرد: امیدواریم همه افراد خودباوری را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است، گفت: اقتصاد مقاومتی برنامه‌ای بلندمدت برای کشور است که خمیرمایه آن خودباوری و اعتماد به نفس است.