رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اختصاص بیش از یک میلیارد ریال اعتبار به استخر شنای پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص بیش از یک میلیارد ریال اعتبار به استخر شنای پلدختر

اختصاص بیش از یک میلیارد ریال اعتبار به استخر شنای پلدختر

فرماندار پلدختر گفت: بیش از یک میلیارد ریال اعتبار برای احداث استخر شنای پلدختر اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد در نشست با خبرنگاران در پلدختر خواستار جدیت پیمان‌کار جدید استخر شنای پلدختر در عملیات اجرایی آن شد و اظهار داشت: هرچه سریع‌تر و در کوتاه‌ترین زمان این پروژه باید به سرانجام برسد.

فرماندار پلدختر افزود: بیش از چهار پیمان‌کار به دلیل اهمال در اجرای پروژه خلع‌ید شده‌اند و به همین دلیل دیگر هیچ قصور و اهمالی را از پیمان‌کار جدید نمی‌پذیریم.

وی گفت: پروژه استخر شنا این شهرستان در سال 84 کلنگ‌زنی شده، اما بنابه دلایلی با پیشرفت فیزیکی اندک متوقف شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: پیمان‌کارانی که برای اجرای این پروژه انتخاب شده‌اند، همگی در برهه‌های مختلف خلع‌ید شدند و همین موضوع به کند شدن عملیات اجرایی و زمان‌دار شدن ساخت این استخر منجر شده است.

فرماندار پلدختر تصریح کرد: این مسئله باعث گلایه‌مندی مردم این شهرستان به ویژه جوانان شده و دیگر اهمال‌کاری را از ما نمی‌پذیرند، زیرا 13 میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص یافته است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات به ویژه بخشی از آن که مربوط به وزارت ورزش و جوانان است، هر چه سریع‌تر این پروژه به اتمام برسد.

ترابی‌نژاد با بیان اینکه یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار برای احداث استخر اختصاص یافته است، اظهار کرد: وزیر ورزش تاکنون به قول خود برای اختصاص مبلغی به میزان هفت میلیارد ریال عمل نکرده است.

این مسئول گفت: هفت میلیارد ریال این پروژه مربوط به وزارت ورزش است که در سفر آتی وزیر ورزش و جوانان به لرستان این موضوع را پیگیری می‌کنیم، زیرا با این اعتبار پروژه استخر پلدختر به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار پلدختر با تاکید بر تسریع در بهره‌برداری از این پروژه افزود: این پروژه باید در هفته دولت به بهره‌برداری برسد، بنابراین به صورت مداوم و هفتگی از روند اجرای این پروژه بازدید می‌کنیم و هیچ‌گونه قصوری در روند اجرای پروژه برای من پذیرفتنی نیست.