رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اختلالاتی در شبکه اینترنت استان لرستان ایجاد می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اختلالاتی در شبکه اینترنت استان لرستان ایجاد می‌شود

اختلالاتی در شبکه اینترنت استان لرستان ایجاد می‌شود

عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات لرستان گفت: تغییراتی در حوزه نرم‌افزاری حوزه بیلینگ مرتبط با «ای دی اس ال»، تلفن ثابت و ساماندهی ارتباط استان در حال انجام است که این تغییرات ممکن است برخی از سرویس‌دهی‌ها را دچار اختلال کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی شمسی‌فر شامگاه دوشنبه در جشنواره زمستانی همراه اول که در سالن آمفی‌تئاتر بانک صادرات لرستان برگزار شد، ضمن عرض تسلیت حادثه منا، اظهار داشت: شرکت مخابرات استان لرستان در حوزه سرویس ارزش‌افزوده با توجه به گستردگی آن در بین اقشار جامعه در پی ارتقاء کیفیت خدمات است.

وی افزود: امروزه علاوه بر شهرها و بخش‌ها بیش از 181 روستا در سطح استان لرستان از خدمات اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استفاده می‌کنند از این‌ رو شرکت مخابرات به‌تبع با این‌همه گستردگی در پی بالا بردن کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان است که بعضاً تغییرات اختلالاتی در این حوزه به وجود می‌آورد.

عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات لرستان عنوان کرد: در حوزه تلفن همراه برای بحث پوشش و پوسته اندازی از نسل «2به «3و بعداً «4و« ال تی یی » ممکن است نارضایتی‌هایی در سطح جامعه به وجود آورد.

وی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات لرستان در حال پوسته اندازی از نسل دو به نسل سه و چهار است، بیان کرد: به خاطر پوشش زیاد حوزه «ای دی اس ال»  تغییراتی در حوزه نرم‌افزاری و سامانه‌های نرم‌افزاری حوزه بیلینگ مرتبط با «ای دی اس ال»، تلفن ثابت و ساماندهی ارتباط در حال انجام است که این تغییرات ممکن است برخی از سرویس‌دهی‌ها را دچار اختلال کند.

شمسی فر تصریح کرد: از مشتریان تلفن همراه، «ای دی اس ال» و بعضاً تلفن ثابت به‌واسطه این اختلالات عذرخواهی و پوزش می‌طلبیم چراکه این تغییرات به‌واسطه بالا بردن کیفیت و برقراری ارتباط تنگاتنگ با مردم است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ارتباطات سیار برای پوشش نسل سه و چهار« ال تی» تلفن همراه در حال تغییر سیستم است که ممکن است این تغییرات اختلالاتی به وجود آورد که به‌زودی با اتمام این کار در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش ارائه کیفیت خدمات و برطرف شدن این اختلالات هستیم.

عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات لرستان اظهار داشت: جشنواره زمستانه همراه اول از ابتدای بهمن‌ماه سال 93 آغاز و به دلیل استقبال خوب مردم تا خردادماه سال 94 تمدید شد.

وی با بیان اینکه در جشنواره زمستانه همراه اول درمجموع  71 جایزه به مبلغ 76 میلیون تومان اهداء شد، گفت: در این جشنواره با توجه به استقبال رویکرد خوبی که بین شرکت مخابرات و مشتریان تلفن همراه به وجود آمد این جشنواره در زمستان امسال نیز ادامه پیدا می‌کند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام ،ده روزه در اینترنتمون اختلال پیش اومده همش... فرزاد ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۲۲:۱۷
اینترنت ما در بخش درب گنبد مشکل داره فرزاد ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۲۲:۲۰

فرزاد
اینترنت ما در بخش درب گنبد مشکل داره
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۲۲:۲۰
فرزاد
سلام ،ده روزه در اینترنتمون اختلال پیش اومده همش قطع و وصل میشه هزینه یه ماه ما رو به باد دادین این چه وضعیتیه حداقل جوابگو باشین یه معذرت خواهی ساده چیزی ازتون کم نمیکنه،بخش درب گنبد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۲۲:۱۷