حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

اداره کل اموال تملیکی در لرستان راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اداره کل اموال تملیکی در لرستان راه‌اندازی شد

اداره کل اموال تملیکی در لرستان راه‌اندازی شد

معاون استاندار لرستان گفت: اداره کل اموال تملیکی در لرستان با پیگیری‌های استاندار لرستان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی کورانی فر، در نخستین جلسه شورای اداری استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در زمان مدیریت آقای بازوند مسیر حرکت استان به‌درستی تشخیص داده شد که سبب ایجاد درآمد پایدار و کسب روزی حلال از طریق سرمایه‌گذاری در استان شده است.

وی با اشاره به نام‌گذاری شعار سال  با عنوان "دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی" از سوی مقام معظم رهبری، افزود: در این شعار حمایت پُررنگی از دولت انجام‌شده و پشتوانه کارشناسی قوی دارد، این گفتمان مربوط به امروز و امسال نیست بلکه در همه برهه‌ها به‌عنوان گفتمان اصلی بیان می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی لرستان عنوان کرد: 16 جلسه شورای اداری لرستان در سال 93 تشکیل شد، از برنامه‌های جلسه شورای اداری امسال این است که در هر جلسه بین یک تا سه مدیر گزارش عملکرد حوزه کاری خود  را ارائه دهند و مصوبات این شورا از طریق دبیرخانه شورا پیگیری شود.

وی بیان‌کرد: با پیگیری‌های استاندار لرستان اداره کل اموال تملیکی در لرستان راه‌اندازی شد و حسن رضایی به‌عنوان مدیرکل اموال تملیکی استان منصوب شد و تجهیزات و نیروی موردنیاز این اداره به‌زودی پیش‌بینی می‌شود.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام.لطفا گزارشی در مورد پیگیری استخدامی اداره... رها ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۲۲:۰۸

رها
باسلام.لطفا گزارشی در مورد پیگیری استخدامی اداره اموال تملیکی تهیه نمایید.ممنون
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۲۲:۰۸