رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ادای احترام دوچرخه‌سواران بروجردی به امام عصر(عج) - نمایش محتوای خبر

 

 

ادای احترام دوچرخه‌سواران بروجردی به امام عصر(عج)

ادای احترام دوچرخه‌سواران بروجردی به امام عصر(عج)

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، محمود ترابی در حاشیه برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری به میلاد مسعود امام عصر(عج) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این رقابت رکاب‌زنان نونهال و نوجوان بروجردی در کنار گرامی‌داشت این عید بزرگ شیعیان رقابتی دوستانه را با یکدیگر تجربه می‎کنند.

وی با اشاره به وجود پتانسیل بالای ورزشکاران در رشته دوچرخه‌سواری در بروجرد، تأکید کرد: افتخارآفرینی رکاب‌زنان بروجردی همچون آروین معظمی گودرزی، مازیار فرزاد، میلاد مدیری، آرشام فرزاد، مهدی امیر سرداری و علی نوروزی در رقابت‎های کشوری و برون‌مرزی گواهی بر این ادعا است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد اضافه کرد: استعدادیابی از رده‎های سنی پائین یکی از سرفصل‎های کاری این اداره در رشته‎های مختلف ورزشی و از جمله دوچرخه‌سواری است تا در سایه برنامه‌ریزی‏‌های مدون قابلیت‌‏های ورزش بروجرد بیش از پیش به نمایش گذاشته شود.

ترابی عنوان کرد: در حال حاضر بسیاری از ورزشکاران مطرح بروجردی در رشته دوچرخه‌سواری در تیم‎های تراز اول کشور در حال رکاب‌زنی هستند.

وی عنوان کرد: یکی از اهداف برگزاری رقابت امروز ضرورت توجه به رشته مفرح و جذاب دوچرخه‌سواری و تلاش در راستای جذب ورزشکاران بیشتر به این رشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با اشاره به اهمیت هوای پاک، تصریح کرد: تقویت فرهنگ استفاده از دوچرخه در سطح شهر به منظور سالم‌سازی هوا از دیگر اهداف برگزاری این رقابت بوده است.

ترابی با یادآوری ضرورت جذب بیشتر قشر جوان و نوجوان به ورزش در قالب ورزش‎های حرفه‎ای و غیرحرفه‎ای، تأکید کرد: استفاده از پتانسیل رسانه‎ها نقش غیرقابل انکاری در این باره ایفا می‎کند.

وی در پایان بیان کرد: از سویی پرداختن به این مهم خصوصاً در آستانه فصل تابستان و اوقات فراغت قشر دانش‎آموز و نوجوان نقش سازنده‎ای در سالم‌سازی تعطیلات آنها داشته و آن را هدفمند و مفرح می‎کند.