رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آراء انتخاباتی مردم بروجرد حفاظت و صیانت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آراء انتخاباتی مردم بروجرد حفاظت و صیانت می‌شود

آراء انتخاباتی مردم بروجرد حفاظت و صیانت می‌شود

فرماندار بروجرد گفت: برنامه ریزی‌های لازم به منظور حفاظت و صیانت از آراء انتخاباتی مردم در این شهرستان انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، مسلم پورقاسمیان صبح امروز در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای این شهرستان اظهار کرد: نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای این شهرستان باید بی‌طرفی خود نسبت به نامزدهای انتخاباتی را تا پایان زمان انتخابات حفظ کنند.

وی با اشاره به لزوم پرهیز نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای بروجرد از ایجاد هرگونه بی‌نظمی عنوان کرد: همدلی و همزبانی نمایندگان فرماندار با ناظران، آسودگی خاطر شهروندان و اطمینان آنها در صیانت از آراء را به دنبال دارد.

فرماندار بروجرد ادامه داد: آبروی نظام در گرو انجام دقیق وظایف هر یک از نمایندگان فرماندار، اعطاء هیئت نظارت و سایر مسئولان در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه است.

وی حفاظت و صیانت از آراء مردم را افتخاری دیگر برای مسئولان و دست‌اندرکاران انتخابات خواند و تاکید کرد: آفرینندگان این افتخار در روز انتخابات نمایندگان فرماندار و ناظران حاضر در شعب اخذ رای هستند.

در ادامه رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان در بروجرد گفت: نمایندگان فرماندار و ناظران شعب اخذ رای این شهرستان ملزم به رعایت اصول بی‌طرفی از نامزدهای انتخاباتی تا پایان زمان انتخابات هستند.

لهراسب چهارمحالی، مسئولیت پذیری را سنگین خواند و اظهار کرد: مسئولیت ناظران و نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای حائز اهمیت و سنگین است.

وی به تعامل مطلوب هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات بروجرد اشاره کرد و ادامه داد: ناظران و نمایندگان شعب اخذ رای این شهرستان در برگزاری انتخاباتی سالم کوشا باشند.

رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان در بروجرد با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال اخلال در برگزاری انتخابات هستند، خاطرنشان کرد: بصیرت همه اقشار جامعه خصوصا مسئولان و ناظران بر انتخابات ناکامی بار دیگر دشمنان را به دنبال دارد.

چهارمحالی با اشاره به اینکه افراد در همه احزاب و گروه‌ها انقلابی و پایبند به اصول نظام هستند، یادآور شد: حضور همه اقشار جامعه از هر حزب و گروهی در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن گواهی بر این ادعا است.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه این انتخابات نیز برگ زرینی بر کتاب قطور افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.