رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

ارائه خدمات یگان ویژه لرستان به مسافران و کاروانهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه خدمات یگان ویژه لرستان به مسافران و کاروانهای راهیان نور

ارائه خدمات یگان ویژه لرستان به مسافران و کاروانهای راهیان نور

فرمانده یگان ویژه استان لرستان گفت: یگان ویژه همپای نیروی انتظامی خدمات فراوانی به میهمانان نوروزی ارائه داد.

سرهنگ علی آقایانی در حاشیه جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور جمعی از مسئولین در محل فرماندهی انتظامی استان لرستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یگان ویژه استان لرستان مانند سال های گذشته به مناسبت میلاد باسعادت حضرت صدیقه کبری (س) و گرامی داشت مقام زن و مادر و همچنین سالروز میلاد بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) این جشن را برای کارکنان یگان ویژه استان و خانواده های آنها در محل سالن بصیرت فرماندهی انتظامی استان برگزار کرده و از همسران صبور این کارکنان با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

وی به فعالیت های یگان ویژه در ایام نوروز اشاره و عنوان کرد: یگان ویژه همپای نیروی انتظامی در تمام تعطیلات نوروز با حضور در تفرجگاه ها نسبت به برقراری امنیت در بوستان های سطح شهر و مکان های تفریحی اقدام کرد.

فرمانده یگان ویژه استان لرستان ادامه داد: یگان ویژه استان لرستان با برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر در طول تعطیلات از مهمانان نوروزی استقبال و پذیرایی به عمل آورده و همچنین با حضور در غرفه ورودی قلعه فلک افلاک و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به مهمانان نوروزی نشان داد که یگان ویژه درکنار مردم و متعلق به مردم است.

سرهنگ آقایانی تصریح کرد: از ۲۵ اسفند ۹۳ تا ۱۵ فروردین ۹۴ یگان ویژه با استقبال از کاروان های راهیان نور از آنها پذیرایی به عمل آورد.

وی در پایان از همسران کارکنان یگان ویژه که همسرانشان بدون هیچ چشمداشتی در تمام ایام تعطیل در محل کار خود حاضر و از خانواده های خود دور بودند، تشکر کرد.