رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

ارتش با تبعیت از ولی‌فقیه آماده دفاع از مرزهای کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتش با تبعیت از ولی‌فقیه آماده دفاع از مرزهای کشور است

ارتش با تبعیت از ولی‌فقیه آماده دفاع از مرزهای کشور است

معاون هماهنگ‌کننده تیپ ۱۸۴ لرستان گفت: ارتش، سپاه و بسیج بازوان قدرتمند نظام جمهوری اسلامی هستند که در رکاب رهبری، هیچ باکی از تهدیدات دشمنان ندارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دورود، سرهنگ حجت‌الله غلامی پیش از خطبه‌های نماز جمعه دورود، اظهار داشت: ارتش در زمان پیش از انقلاب اسلامی در خدمت طاغوت بود.

وی افزود: استکبار جهانی پیش از انقلاب اسلامی با هدف مقاومت کشور در برابر شوروی سابق، ارتش را مجهز کرده و این درحالی بود که با آن تجهیزات 72 ساعت می‌توانستیم در مقابل شوروی سابق مقاومت کنیم تا آمریکا وارد عمل شود.

معاون هماهنگ‌کننده تیپ 184 لرستان با بیان این‌که بدنه ارتش در دوران طاغوت از همین مردم بود، عنوان کرد: اگر ارتش در مقابل مردم قرار می‌گرفت انقلاب اسلامی با این سرعت و هزینه کم به پیروزی نمی‌رسید.

وی بیان کرد: پیش از شروع جنگ تحمیلی، ارتش عراق بیش از 636 مرتبه به کشور تجاوز کرد که ارتش در مقابل آن‌ها ایستاد و این در زمانی بود که سپاه و بسیج مردمی یگان رزمی نداشتند.

غلامی تصریح کرد: با شروع جنگ تحمیلی ارتش، سپاه و بسیج دست به دست هم دادند و با انسجام در عملیات‌های مختلف از جمله حصر آبادان، طریق‌القدس و بیت‌المقدس به پیروزی‌های بزرگی دست پیدا کردند.

وی خاطر‌نشان کرد: ارتش، سپاه و بسیج بازوان قدرتمند نظام جمهوری اسلامی هستند که در رکاب رهبری، هیچ باکی از تهدیدات دشمنان ندارند.

معاون هماهنگ‌کننده تیپ 184 لرستان گفت: ما ارتشیان افتخار می‌کنیم که تنها نیروهای مسلح در جهان هستیم که فرمانده ما ولی‌فقیه است و ارتش ولایی داریم و از بطن مردم برای مردم هستیم.

وی افزود: استکبار جهانی در منطقه جنگ نیابتی را با پول وامکانات شروع کرده است که با استفاده از مزدوران فریب‌خورده کشورهای منطقه از جمله عراق و سوریه از مردم برای ضربه زدن به آنان استفاده می‌کند و ما در ارتش مشغول آموزش چگونگی برخورد با این‌گونه جنگ نیابتی هستیم.

غلامی تصریح کرد: ار تش جمهوری اسلامی با آمادگی کامل مأموریت دارد از امنیت و تمامیت کشور حراست کند.