جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ارتقاء پایگاه مقاومت شهید آوینی صدا و سیمای لرستان به سازمان بسیج صدا و سیمای سپاه حضرت ابوالفضل (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتقاء پایگاه مقاومت شهید آوینی صدا و سیمای لرستان به سازمان بسیج صدا و سیمای سپاه حضرت ابوالفضل (ع)

در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان مطرح شد :

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج سازمان صدا و سیمای سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با حضور کاظمی نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی ، سردار توکلی جانشین سپاه حضرت ابوالفضل  (ع) ، سرهنگ پازدار معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ، مدیرکل ، معاونین ، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای لرستان درسالن جلسات این مرکز برگزار شد.

نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت : چیزی که نظام مقدس جمهوری اسلامی را از سایر حکومت های دنیا متمایز کرده است نعمت وجود ولایت فقیه در راس نظام به عنوان رهبر و دیده بان نظام برای جلوگیری از بروز انحراف و عدم تسلیم و مقابله با نظام سلطه می باشد. سید حمید رضا کاظمی افزود : بسیج شجره طیبه ای است که با تبعیت از مقام معظم رهبری موجب حفظ و بقا نظام اسلامی شده است و تاکنون تفکر بسیجی نظام را از توطئه های دشمنان مصون و محفوظ داشته است.

سردار توکلی جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز ضمن قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان در انعکاس رشادتها و از خود گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوان دفاع مقدس و گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی در جامعه گفت : امروز رسانه ملی با تفکر بسیجی توانسته به تنهایی در جنگ نرم همه جانبه با تهدیدات استکبار جهانی پیروز مندانه مقابله نماید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز با اشاره به اینکه در اداره امور کشور جایی که تفکر بسیجی حاکم بوده همواره موفق بوده ایم افزود:  رسانه ملی با کمک به گسترش فرهنگ بسیجی و جهاد سازندگی ، نقش مهمی را بر عهده دارد. بازوند اضافه کرد : هم اکنون 270 شبکه ماهواره ای  به زبان فارسی با هدف استحاله و براندازی در صدد تخریب ساختار ها و هنجار های اسلامی ایرانی هستند و رسانه ملی به تنهایی در حال مقابله با اثرات مخرب این شبکه های معاند می باشد.

آرش احمدی قائم مقام صدا و سیمای لرستان و مسئول جدید سازمان بسیج صدا و سیمای سپاه حضرت ابوالفضل (ع) نیز خواستار احداث ساختمان بسیج در این مرکز شد و گفت : با تشکیلات منسجم و سازمان یافته تر بسیج  ، رسانه در نیل به هدف خود موفق تر عمل خواهد کرد.