جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی از اهداف رزمایش الی بیت‌المقدس است - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی از اهداف رزمایش الی بیت‌المقدس است

ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی از اهداف رزمایش الی بیت‌المقدس است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی و اعلام آمادگی آنها در ادامه دادن راه شهدا، از اهداف رزمایش الی بیت‌المقدس است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، سرهنگ محمد پاپی‌نژاد در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان بروجرد اظهار کرد: بسیجیان در صبحگاه اقتدار، ایثار و شهادت با آمادگی کامل حضور یافته و توان خود را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب از دیگر اهداف نیروهای خداجو و ولایت‌مدار بسیجی در این رزمایش است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: در این رزمایش استانی قریب به 1200 نیروی خدوم شهرستان بروجرد در قالب پنج گردان برادران و یک گردان بسیج خواهران شرکت کردند.

پاپی‌نژاد با اشاره به مخابره پیام دوستی به ملت‌های دوست و پیام شهادت در راه خدا به دشمنان انقلاب اسلامی از سوی رزمندگان بسیجی در این رزمایش افزود: در رزمایش الی بیت‌المقدس نیروهای مخلص و خداجوی بسیجی بر اهداف ایمان خود با امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب تاکید می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: شیرزنان و شیرمردان بسیجی گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر اعلام می‌کنند در هر کجا که رهبر فرمان دهد به مقابله با دشمن برخاسته و همچون همیشه پوزه آن را به خاک می‌مالند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: هیبت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواب راحت را از چشمان دشمنان اسلام و انقلاب ربوده است.

پاپی‌نژاد ادامه داد: بسیجیان امروزه به تأسی از خواهران و برادران رزمنده خود، در دوران طلایی هشت ساله دفاع مقدس نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و آنها را به بیم و هراس انداختند.

وی با استناد به سخنان معمار کبیر انقلاب، تاکید کرد: بسیجیان ثابت کردند ملتی که شهادت دارد واهمه‌ای از دشمنان نداشته و ندارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اینکه نیروهای ولایی و خدوم بسیجی حاضرند تا آخرین قطره خون خود در راستای دفاع از اسلام و کیان و استقلال جمهوری اسلامی ایران فداکاری کنند، اظهار کرد: دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از سرفصل‌های اصلی کاری بسیج است.

پاپی‌نژاد افزود: بر پایه این رزمایش‌ها نقش مهمی در نمایش توان رزمی و آمادگی نیروهای بسیجی داشته و خیال خام دشمنان را در اثرگذاری نقشه‌های شوم آنها برباد می‌دهد.

در ادامه، رزمایش الی بیت‌المقدس سه بار با شعار «محمد رسول‌الله» آغاز شد.