جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اردوهای جهادی مخترعان و مبتکران بسیجی در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوهای جهادی مخترعان و مبتکران بسیجی در استان لرستان برگزار می‌شود

اردوهای جهادی مخترعان و مبتکران بسیجی در استان لرستان برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج علمی استان لرستان گفت: اردوهای جهادی مخترعان، مبتکران و نخبگان بسیجی بهمن ماه امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

سرهنگ مهدی رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با برگزاری اردوهای جهادی این سازمان اظهار داشت: اردوهای جهادی مخترعان، مبتکران و نخبگان بسیجی بهمن ماه سال امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این اردوی جهادی در عرصه‌های مختلف از جمله محرومیت‌زدایی، کشاورزی و دامپروری، بهداشتی و درمانی، اقتصاد مقاومتی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی و علمی و آموزشی با حضور بسیجیان متخصص در استان انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناروی استان لرستان عنوان کرد: افزود: مهمترین اهداف برگزاری این اردوهای علمی و جهادی نخبگان، استفاده از ظرفیت خانه نخبگان بسیج استان در پیشرفت مناطق کم برخوردار و حل معضلات و مسائل مناطق کم برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه این اردوها برای نخستین بار توسط این سازمان برگزار می‌شود، بیان کرد: از کلیه نخبگانی که تمایل به همکاری دارند دعوت می‌شود با شماره تلفن 33417496 -33372295 تماس گرفته و یا به آدرس خرم‌آباد- خیابان علوی- بین میدان امام خمینی(ره) و امام حسین(ع) جنب کتابخانه ستارگان آسمان، سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناروی استان لرستان مراجعه کنند.