حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم استان لرستان برگزار می‌شود

اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم استان لرستان برگزار می‌شود

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان لرستان گفت: اردوی جهادی آموزشی اواخر اردیبهشت‌ماه در مناطق محروم استان لرستان برگزار می‌شود.

حمزه امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: برگزاری اردوی جهادی آموزشی از جمله برنامه‌های بنیاد نخبگان است که اواخر اردیبهشت‌ماه برای دانش‌آموزان مناطق محروم استان اجرا می‌شود.

وی هدف از برگزاری اردوی جهادی آموزشی را آموزش دانش‌آموزان مناطق محروم استان دانست و افزود: مجموعه نخبگان بنیاد ملی نخبگان استان برای آموزش دانش‌آموزان در این اردوی یک‌ روزه شرکت می‌کنند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان لرستان عنوان کرد: نخبگان استان برای حضور در اردوی جهادی آموزشی می‌توانند از طریق سایت بنیاد ملی نخبگان استان ثبت‌نام کنند.

وی به برگزاری طرح استارت آپ در استان لرستان اشاره کرد و گفت: این برنامه برای نخستین بار اواخر اردیبهشت‌ماه به مدت سه روز در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

امیری هدف از برگزاری استارت آپ را ترویج فرهنگ کارآفرینی  و کسب‌ و کار برای افراد صاحب ایده دانست خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و افرادی که صاحب ایده هستند می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

وی در رابطه با برگزاری طرح شهاب در استان لرستان اظهار داشت: طرح ملی شهاب نهم اردیبهشت‌ماه برای نخستین بار در دانشگاه فرهنگیان برای معلمان مقطع ابتدایی برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان لرستان با بیان اینکه جامعه هدف این طرح دانش‌آموزان مقطع چهارم ابتدایی هستند افزود: این طرح برای شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزان و با هدف ارتقا سطح علمی آنان اجرا می‌شود.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام علیکم ... شیدا ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ۲۳:۴۶

شیدا
سلام علیکم جسارتا چطور میشود برای اردو جهادی ثبت نام کرد؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ۲۳:۴۶