رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

ارزش ریالی کاهش تلفات برق در لرستان ۳۵ میلیارد تومان بود - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزش ریالی کاهش تلفات برق در لرستان ۳۵ میلیارد تومان بود

ارزش ریالی کاهش تلفات برق در لرستان ۳۵ میلیارد تومان بود

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: طی سال گذشته ارزش ریالی کاهش تلفات برق در لرستان ۳۵ میلیارد تومان بوده است.

محمد بحرینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای کاهش تلفات برق در لرستان اظهار داشت: طی امسال نیز مانند سال گذشته توجه ویژه ای از سوی شرکت توزیع برق استان در این رابطه صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به کاهش ۲۹۴ میلیون کیلو وات ساعت مصرف برق در استان بیان داشت: ارزش ریالی این میزان کاهش تلفات برق در استان ۳۵ میلیارد تومان بوده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه این شرکت طی سال گذشته توانست در میان شرکت های توزیع برق کشور مقام برتر را در بحث کاهش تلفات برق کسب کند گفت: همچنین طرح مدیریت مصرف برق در لرستان از ابتدای مهر ماه سال گذشته آغاز شده و تا پایان شهریور ماه امسال ادامه خواهد داشت.

بحرینی همچنین کاهش هزینه های اجرای پروژه ها را یکی دیگر از برنامه های مهم شرکت توزیع برق لرستان برشمرد و گفت: این امر موجب حفظ کیفیت در اجرای پروژه ها، اصلاح تجهیزات و همچنین کاهش زمان اجرای پروژه های شرکت خواهد شد.

وی با اشاره به نصب نرم افزار کنترل پروژه ها در همه واحدهای اجرایی و ستاد شرکت برق استان از سال گذشته بیان داشت: این اقدام طی امسال نیز دنبال خواهد شد.