رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

از لحاظ نوسازی مدارس درگیر آسیب‎هایی هستیم که باید مرتفع شود - نمایش محتوای خبر

 

 

از لحاظ نوسازی مدارس درگیر آسیب‎هایی هستیم که باید مرتفع شود

از لحاظ نوسازی مدارس درگیر آسیب‎هایی هستیم که باید مرتفع شود

مدیر کل جدید نوسازی وتجهیز مدارس لرستان گفت: جذب و جلب مشارکتهای مردمی، ایجاد ارتباط بین موسسات و خیرین، ایجاد بستر مناسب برای حضور خیرین، کنترل طرح‌ها و معرفی پیمانکاران خوب و خوشنام، ایجاد تحول در معماری و... از جمله اهداف ما در نوسازی مدارس است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، مهندس محمد چگنی درمراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی و تجهیزمدارس لرستان افزود: بازخورد و عقبه نوسازی و تجهیز مدارس پیشرفت در مملکت بوده است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت و هدایت کار، نیروهای مخلص و پاک و وارد نشدن به فضاهای دیگر سه ویژگی بارز پرسنل نوسازی مدارس است اظهار کرد: باید نیروهای نوسازی با هدف نوسازی حرکت کرده و مسیر را خدمت به فرهنگ و نوسازی ببینند.

مدیر کل جدید نوسازی وتجهیز مدارس لرستان با تاکید براینکه در هر کاری که آسیب‌شناسی نشود نتیجه کار خوشایند نیست یادآور شد: لرستان درگیر آسیبهایی شده که باید مرتفع شود.

چگنی با اشاره به اینکه نوسازی مدارس به خاطر حضور خیرین فضای پاکی است بیان کرد: جذب و جلب مشارکتهای مردمی، ایجاد ارتباط بین موسسات و خیرین، ایجاد بستر مناسب برای حضور خیرین، کنترل طرح‌ها و معرفی پیمانکاران خوب و خوشنام، ایجاد تحول در معماری، هویت بخشی در فضاهای آموزشی و پرورشی، انطباق فضا‌ها با سند تحول راهبردی، مقابله با هرگونه رانت خواری، محرومیت زدایی و تجهیز مدارس جدیدالاحداث و... از جمله اهداف ما در نوسازی مدارس است.