رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

استاندار لرستان: آرا مردم به نحو مطلوب محافظت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار لرستان: آرا مردم به نحو مطلوب محافظت می‌شود

استاندار لرستان: آرا مردم به نحو مطلوب محافظت می‌شود

هوشنگ بازوند عصر امروز در ستاد انتخابات استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این روزشمار انتخابات، امروز روز مردم بود و شاهد هستیم که مردم حضور با ارزشی دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز روز عید ملی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است افزود: هفتم اسفند روز اعتماد ملی است که یک حلاوت دارد و شیرینی آن رأی مردم است.

استاندار لرستان عنوان کرد: به‌ طور حتم این 34 هزار نفر که در پای صندوق‌های رأی و بحث انتخابات مشغول هستند این نوید را به مردم می‌دهیم که از رأی مردم صیانت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه صیانت از آرا یعنی صیانت از اعتماد مردم به نظام است بیان کرد: اعتماد مردم به نظام سرمایه اصلی این نظام است و مردم مطمئن باشند از این اعتماد و آرا آنها به نحو مطلوب محافظت می‌شود.

بازوند تصریح کرد: در بازدیدی که از شهرستان‌ها داشتیم اولین چیزی که به ذهن می‌رسد و در یک نگاه می‌توان متوجه شد حضور با ارزش مردم بود که یک همایش ملی استانی نیز بود که بین استان‌ها به خاطر حضور حداکثری مردم یک رقابت وجود داشت.

وی گفت: استان لرستان با این حضور به‌ طور حتم رتبه مناسبی در بحث مشارکت و حضور حداکثری خواهند داشت که با توجه به حضور فعال و پر شوری که مردم‌ دارند انتخابات تمدید می‌شود و ممکن است یک ساعت برای کل کشور تمدید شود که ما نیز این جواز تمدید را از وزارت کشور خواهیم گرفت.