رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

استخر شنای پلدختر با گذشت ۱۰ سال هنوز تکمیل نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

استخر شنای پلدختر با گذشت ۱۰ سال هنوز تکمیل نشده است

استخر شنای پلدختر با گذشت ۱۰ سال هنوز تکمیل نشده است

امام جمعه پلدختر گفت: پروژه استخر شنای پلدختر با گذشت ۱۰ سال هنوز تکمیل نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد سوری در خطبه های این هفته نماز جمعه پلدختر گفت: استخر شنای پلدختر که از مطالبات جوانان این شهرستان است با وجود قول هایی که مسئولان داده اند هنوز پیشرفت آنچنانی نداشته و تکمیل نشده است.

وی به خصوصی سازی ورزشگاه ها در شهرستان پلدختر انتقاد کرد و گفت: خصوصی سازی در این شهرستان جواب نمی دهد.

خطیب جمعه پلدختر ادامه داد: شهرستان پلدختر شهرستان کوچکی بوده و ممکن است جوانانی که بضاعت مالی ندارند نتوانند از این اماکن ورزشی استفاده کنند.

حجت الاسلام سوری با گرامیداشت سالروز لغو تنباکو توسط آیت الله میرزا محمد حسن شیرازی در روز ۲۴ اردیبهشت اظهار داشت : ایران در حکومت قاجاریه یکی از اسف بارترین تجربه های خود را لمس کرده است.

وی با بیان اینکه از جمله اشتباهاتی که حاکمان وقت ناصرالدین شاه مرتکب شد این بود امتیازتنباکو را به شرکتی که پشت پرده آن انگلیس بود واگذار کرد، تصریح کرد: کار یک پنجم مردم ایران  در آن زمان زراعت تنباکو بود و واگذاری امتیاز تنباکو حق حیات را از مردم ایران گرفته شد.

امام جمعه پلدختر با تاکید بر اینکه فتوای لغو امتیاز تنباکو نشان از اقتدار مرجعیت در مقابل استکبار بود، افزود: این فتوا اگر چه به ظاهر ساده بود ولی طوفان سنگینی را در آن زمان ایجاد کرد و رژیم خود را در آستانه سقوط می دید.