جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

استفاده از امکانات دولتی در حمایت از کاندیداهای بروجرد ممنوع است - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از امکانات دولتی در حمایت از کاندیداهای بروجرد ممنوع است

استفاده از امکانات دولتی در حمایت از کاندیداهای بروجرد ممنوع است

فرماندار بروجرد گفت: استفاده از امکانات دولتی در حمایت از کاندیداهای این شهرستان ممنوع است.

مسلم پورقاسمیان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در این شهرستان، اظهار کرد: در صورت رصد تخلفات احتمالی در استفاده و به کارگیری از امکانات دولتی در حمایت از نامزدهای انتخاباتی با متخلفان برخورد می‌شود.

وی عنوان کرد: مدیران و کارکنان ادارات به عنوان بدنه دولت نباید سمت و سوی حمایت از کاندیداهای انتخاباتی داشته و برای آنها تبلیغ کنند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: جراید و روزنامه‌های این شهرستان نیز در تبلیغ برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی باید از قوانین موجود در این باره تبعیت کنند.

پورقاسمیان بر ضرورت حساسیت هر یک از افراد جامعه بر حضور در عرصه انتخابات تاکید و بیان کرد: حضور حداکثری افراد جامعه در پای صندوق‌های رای انتخابات هفتم اسفند ماه نمایشگر اقتدار، عزت و بصیرت ملت غیور و آگاه ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: حساسیت هر یک از اقشار مردم نسبت به سرنوشت جامعه خود به حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح سلامت و موفقیت ایران اسلامی را به دنبال دارد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: فضاسازی لازم به منظور شور انتخاباتی با هدف حضور حداکثری و دشمن شکن مردم در عرصه مهم و تعیین کننده انتخابات ضرورتی بیش از پیش دارد.

پورقاسمیان با اشاره به اینکه هیئت‌های نظارت و اجرایی شهرستان بروجرد را افرادی متدین و امین تشکیل داده‌اند، یادآور شد: این هیئت‌ها از آراء مردم حفاظت و صیانت می‌کنند و دین خود را به دنیای دیگران نمی‌فروشند.

وی برگزاری انتخاباتی سالم و بدون شبهه را مهمترین هدف خواند و اظهار کرد: استفاده از همه امکانات و ظرفیت‌ها به منظور اجرای انتخابات هفتم اسفند ماه و افزودن برگ زرین دیگری بر کتاب قطور موفقیت‌های ایران اسلامی ضروری است.

فرماندار بروجرد تاکید کرد: از همه ظرفیت‌ها به منظور انتخاباتی در نهایت صحت و سلامت و با حضور حداکثری مردم و به دنبال آن تشکیل مجلسی قدرتمند استفاده می‌شود.

پورقاسمیان با اشاره به اینکه افراد تایید صلاحیت شده همگی در نزد قانون یکسان هستند، ادامه داد: مردم با انتخاب خود از میان این نامزدها افراد اصلح را انتخاب و مسئولان نیز به عنوان بدنه دولت نهایت همکاری را با برگزیدگان به عنوان نمایندگان مجلس خواهند داشت.