جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی استان لرستان الزامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی استان لرستان الزامی است

استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی استان لرستان الزامی است

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: در محورهای گشور در شهرستان دلفان و زالیان هم اکنون بارش برف آغاز شده و ادامه دارد.

وی بابیان اینکه در دو نقطه از محور شرشره، کوه ریزش کرده است و اداره راه در حال بازگشایی مسیر است، افزود: در چند نقطه از محور زانوگه به کوهدشت، پل‌ها دچار سیلاب گرفتگی شده‌اند که با حضور پلیس‌راه، محدودیت‌های لازم اعمال‌شده و اداره راه در حال بازگشایی مسیر است.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان عنوان کرد: در تمام جاده‌های استان لرستان بارندگی وجود دارد که سبب محدودیت دید شدید برای رانندگان شده است.

وی بیان کرد: با توجه به سرد بودن هوا، رانندگان حتماً خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز، تغذیه لازم را به همراه داشته باشند و قبل از سفر، خودرو خود را مورد معاینه فنی قرار دهند.

چغلوند تصریح کرد: با توجه به بارش برف و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان از زنجیر چرخ استفاده کنند، از طرفی زائران حسینی در حال برگشت هستند که بارش‌ها سبب تشدید در ترافیک می‌شود بنابراین لازم است رانندگان حتماً فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان خاطرنشان کرد: تاکنون چند فقره تصادف به صورت قیچی کردن تریلی در محورهای استان لرستان داشته‌ایم ولی خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.