رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

استفاده از ظرفیت‌های سپاه برای تحقق اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از ظرفیت‌های سپاه برای تحقق اقتصاد مقاومتی

استفاده از ظرفیت‌های سپاه برای تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر سرهنگ محمد شریف نوریان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: پادزهر فرهنگ اقتصادی دشمن، اقتصاد مقاومتی است و رویکرد سپاه در اقتصاد مقاومتی، ورود به عرصه سازندگی است.

وی توجه به اقتصاد مقاومتی در همه عرصه‌ها را یک اصل مهم دانست و افزود: سپاه برای اقتصاد مقاومتی برنامه‌های گسترده‌ای دارد و از اجرای طرح‌های اقتصادی شهرستان پلدختر حمایت می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری اشاره و عنوان کرد: افزایش تولید داخلی محور اقتصاد مقاومتی است و با توجه به این مهم می‌توان بر بحران بیکاری فائق آمد و با ایجاد فرصت‌های شغلی به رونق اقتصادی رسید.

وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی پازل راه گشا برای نجات اقتصاد کشور است، در واقع اقتصاد مقاومتی و رهایی از اقتصاد وابسته به نفت موجب سربلندی ایران می‌شود که همه باید با بهره‌گیری از توان داخلی و استفاده از همه ظرفیت‌ها به‌ منظور تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

نوریان تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی است بنابراین اقتصاد مقاومتی تنها با شعار، بنر، تکرار، نگاه صوری و تشریفاتی عملیاتی نمی‌شود.

وی تنها نسخه استقلال اقتصادی کشور را اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: جهان اسلام با فراهم شدن شرایط و اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور به سمت اقتصاد اسلامی حرکت می‌کند.