جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اسکان بیش از ۳۵ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان بیش از ۳۵ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان لرستان

اسکان بیش از ۳۵ هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان لرستان

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: ۳۵ هزار و ۲۰۹ مسافر در قالب ۱۱ هزار و ۳۵۲ خانوار از ابتدای طرح نوروزی تا روز سوم فروردین در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان لرستان اسکان یافتند.

گودرز کریمی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: از ابتدای طرح نوروزی تا روز سوم فروردین 35 هزار و 209 مسافر در قالب 11 هزار و 352 خانوار در پایگاه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش‌وپرورش استان لرستان پذیرش و اسکان داده شدند.

وی افزود: پنج هزار و 687 نفر در قالب هزار و 284 خانوار از پذیرش‌شدگان مربوط به‌ روز 29 اسفند و شش هزار و 777 مسافر در قالب دو هزار و 492 خانوار مربوط به‌ روز یکم فروردین‌ماه بوده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان عنوان کرد: هفت هزار و 525 نفر در قالب دو هزار و 646 خانوار مربوط به‌ روز دوم فروردین‌ماه و هشت هزار و 176 نفر در قالب دو هزار و 712 خانوار مربوط به پذیرش و اسکان روز سوم فروردین‌ماه بوده است.

وی بیان کرد: امسال آمادگی پذیرش و اسکان 150 هزار نفر مسافر نوروزی در اماکن مورد نظر آموزش‌وپرورش استان لرستان وجود دارد.

کریمی‌فر تصریح کرد: 200 مدرسه، پنج‌خانه معلم، چهار پردیس فرهنگیان و یک اردوگاه دانش‌آموزی در ایام نوروزی آماده خدمت‌رسانی به مسافران است.