رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

اسکان بیش از 87 هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان بیش از 87 هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان

اسکان بیش از 87 هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای نوروز تا کنون 87 هزار و 591 مسافر نوروزی در مدارس این استان اسکان یافتهاند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏‌آباد، گودرز کریمی‏‌فر در نشست با خبرنگاران در خرم‌‏آباد ضمن تبریک ایام نوروز و فرا رسیدن بهار طبیعت اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا امروز 87 هزار و 591 مسافر نوروزی در مدارس لرستان اسکان یافتهاند که این افراد در قالب 25 هزار و 908 خانوار بوده و از مدارس و مکان‏‌های آموزشی لرستان بهره‌‏مند شدند.

وی عنوان کرد: در این ایام شش گروه به صورت کارشناسی کار نظارت بر عملکرد مراکز اسکان‏‌ها را انجام می‏‌دهند که طی این نظارت‌‏ها نظرات مسافران نوروزی با فرم‏‌های نظرسنجی و ارسال پیامک گرفته می‏‌شود، تا در صورت مشاهده هر گونه کمی و کاستی مشکلات را برطرف کنیم.

کریمی‏‌فر خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت اخیر 6 هزار و 204 مسافر نوروزی در مراکز اسکان آموزش و پرورش لرستان اسکان یافته‏‌اند، این در حالی است که این افراد در قالب بیش از 2 هزار خانوار بوده‌‏اند.

این مسئول به برگزاری جلسه ستاد اسکان خدمات سفر به ریاست استاندار لرستان اشاره کرد و گفت: در این جلسه مشکلات مراکز اسکان آموزش و پرورش لرستان را به استاندار استان بیان کرده‏‌ایم که استاندار لرستان نیز قول مساعد به منظور رفع این مشکلات به ویژه برای سال‏‌های آینده را داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: در ایام نوروز امسال 10 پایگاه آموزش و پرورش لرستان به صورت شبانه‌‏روزی به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‏‌دهند.

وی متذکر شد: 60 هزار و 466 نفر در ایام نوروز سال گذشته از امکانات مدارس و مراکز آموزشی اسکان آموزش و پرورش لرستان بهره‌‏مند شدهاند که خوشبختانه امسال این رقم با افزایش 25 درصدی رسیده است.