رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

اسکان رایگان 450 زائر مراسم اربعین حسینی در دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان رایگان 450 زائر مراسم اربعین حسینی در دورود

اسکان رایگان 450 زائر مراسم اربعین حسینی در دورود

معاون فرماندار دورود از اسکان رایگان 450 زائر در راه بازگشت از مراسم اربعین حسینی در کربلا در شهرستان دورود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، یعقوب بختیاری در جمع مدیران شهرستان دورود با اشاره به استقبال از زائرین مراسم اربعین حسینی در دورود اظهار داشت: در فاصله زمانی سه روز پس از پایان مراسم پیاده‌روی اربعین سالار شهیدان که با حضور جمعیت میلیونی در کربلا برگزار شد، نزدیک به 450 نفر از زائران ایرانی که در حال بازگشت از این مراسم بودند در شهرستان دورود اقامت داشته‌اند.

وی با بیان اینکه پنج واحد اقامتی برای اسکان زائران در نظر گرفته شده است، گفت: این واحدها که به صورت رایگان در اختیار زائران قرار می‌گیرد، مجهز به امکانات رفاهی هستند.

معاون فرماندار دورود ادامه داد: در طول این مدت در ورودی شهر دورود از پنج هزار زائر مراسم اربعین حسینی به صورت رایگان پذیرایی و استقبال شده است و این روند تا پایان دوره بازگشت زائران از این مراسم باشکوه ادامه دارد.

این مسئول تصریح کرد: دستگاه‌های خدماتی در طول این ایام آمادگی کافی را برای ارائه خدمات به مسافران و زائران در راه مانده که قصد دارند در این شهرستان توقف داشته باشند را دارند و به همین منظور چادرهای هلال احمر برای راهنمایی مسافران در ورودی شهر مستقر شده‌اند.

وی تاکید کرد: برپایی مراسم باشکوه اربعین حسینی در کمال امنیت آن هم با جمعیتی بالغ بر 20 میلیون نفر دارای پیام مهمی برای استکبار جهانی و تروریسم‌های منطقه است.