رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

اسکان مسافران نوروزی در مدارس لرستان ۲۵ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان مسافران نوروزی در مدارس لرستان ۲۵ درصد افزایش یافت

اسکان مسافران نوروزی در مدارس لرستان ۲۵ درصد افزایش یافت

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: سال گذشته در این بازه زمانی ۲۶ هزار و ۲۵ نفر میهمان نوروزی در ستاد آموزش‌وپرورش لرستان اسکان‌یافته بودند که امسال ۲۵ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نادر ساکی ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: آموزش‌وپرورش با 180 آموزشگاه در 10 شهرستان استان در قالب 1800 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی آماده است.

وی با اشاره به تعداد پذیرش مسافران نوروزی در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان افزود: از 28 اسفندماه تا سوم فروردین 33 هزار و 465 نفر در ستاد اسکان آموزش‌وپرورش پذیرش شدند که نشان از این دارد که آموزش‌وپرورش لرستان عملکرد خوبی داشته است.

ساکی عنوان با اشاره به افزایش اسکان مسافران نوروزی در مدارس لرستان کرد: سال گذشته در این زمان 26 هزار و 25 نفر میهمان نوروزی در ستاد آموزش‌وپرورش لرستان اسکان‌یافته بودند که امسال 25 درصد افزایش داشته است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش‌وپرورش استان عنوان کرد: آموزش‌وپرورش علاوه بر کارمندان آموزش‌وپرورش، خانواده‌های معظم شهدا و ایثار گران و جانبازان کارمندان دولت را هم اسکان می‌دهد.