جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اسکان ۸۰۰۰مسافر در کمپهای شهرداری خرم آباد/ تور گردشگری برقرار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان ۸۰۰۰مسافر در کمپهای شهرداری خرم آباد/ تور گردشگری برقرار شد

اسکان ۸۰۰۰مسافر در کمپهای شهرداری خرم آباد/ تور گردشگری برقرار شد

شهردار مرکزی خرم آباد از اسکان بیش از هشت هزار مسافر نوروزی در کمپ های این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی عیدی بیرانوند ظهر سه شنبه در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر طی امسال در محل استانداری لرستان اظهار داشت: از ۲۷ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز سوم فروردین ماه در مجموع هشت هزار و ۵۰۰ نفر در کمپ های موقت شهرداری خرم آباد اسکان پیدا کردند.

وی ادامه داد: این تعداد مسافر نوروزی در چهار کمپ اسکان موقت شهرداری خرم آباد در پارکهای این شهر اقامت کردند.

شهردار مرکز لرستان یادآور شد: همچنین در این مدت آمار ورودی مسافران به پارکهای مرکز لرستان نزدیک به ۱۵ هزار نفر ثبت شده است.

عیدی بیرانوند افزود: همچنین در این مدت امکاناتی مانند پتو، وسایل گرمایشی، چادر و ... به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده شده که این اقدام شهرداری خرم آباد در کشور کم نظیر است.

وی همچنین از استقرار دو دستگاه اتوبوس در پارکهای شریعتی و کیو خرم آباد خبر داد و گفت: این اتوبوس ها به منظور برقراری تورهای رایگان خرم آباد گردی در این پارکها مستقر شده اند.

شهردار خرم آباد خاطرنشان کرد: در قالب این تورهای گردشگری رایگان اماکن تاریخی و تفریحی شهر خرم آباد با حضور کارشناسان میراث فرهنگی به مسافران معرفی می شود.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: همچنین در روزهای بارانی برای اسکان مسافران نوروزی از ظرفیت پایانه های مسافربری و سالن های ورزشی شهرداری استفاده شد.