رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اسکان 10 هزار نفر روز مسافران نوروزی در اماکن آموزش و پرورش پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان 10 هزار نفر روز مسافران نوروزی در اماکن آموزش و پرورش پلدختر

اسکان 10 هزار نفر روز مسافران نوروزی در اماکن آموزش و پرورش پلدختر

مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: از ابتدای اسکان مسافران نوروزی تاکنون بیش از 10 هزار نفر روز در اماکن آموزش و پرورش پلدختر اسکان پیدا کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، علیرضا افتخاری در جمع خبرنگاران در پلدختر اظهار کرد: در شب دهم از اسکان مسافران نوروزی 253 نفر در قالب 40 خانوار فرهنگی و همچنین 242 نفر در قالب 35 خانوار غیرفرهنگی در اماکن آموزش و پرورش پلدختر اسکان پیدا کرده‌اند که تقریبا یک شب شلوغ از حیث اسکان مسافران در اماکن اسکان آموزش و پرورش پلدختر را شاهد بوده‌ایم.

وی با اشاره به این که تکریم مسافران نوروزی و رفاه حال آنان به بهترین شکل در رأس برنامه‌های اسکان پلدختر قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: از ابتدای اسکان تاکنون بیش از 10 هزار نفر روز در اماکن آموزش و پرورش پلدختر اسکان پیدا کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

افتخاری تاکید کرد: آماده کردن 115 اتاق در قالب 15 آموزشگاه برای اسکان میهمانان نوروزی حاصل تلاش شبانه‌روزی عوامل اجرایی آموزش و پرورش در ستاد اسکان است که جای تقدیر دارد.

این مسئول گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته از مسافران در قالب برگه‌های نظرسنجی روزانه در مراکز اسکان رضایت نسبی مسافران نوروزی از عملکرد آموزش و پرورش لرستان حاصل شده است.