رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

اسکان 150 مهمان در جشنواره هنرهای تجسمی در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان 150 مهمان در جشنواره هنرهای تجسمی در لرستان

اسکان 150 مهمان در جشنواره هنرهای تجسمی در لرستان

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره هنرهای تجسمی گفت: 150 مهمان در جشنواره هنرهای تجسمی در لرستان در 3 هتل خرم‌آباد اسکان داده شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مسعود پورحمزه ظهر امروز در دومین روز از جشنواره هنرهای تجسمی لرستان در خرم‌آباد اظهار کرد: فرصت خوبی برای نشان‌دادن ظرفیت‌های استان لرستان در این جشنواره به وجود آمده است، زیرا فضای ارتباطی هنرمندان در این جشنواره می‌تواند کمک شایانی در افزایش دانش هنرمندان بسیجی داشته باشد.

پور حمزه با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی اعضای کمیته اسکان و تشریفات این جشنواره تصریح کرد: برای اسکان 150 مهمان این جشنواره سه تا از هتل‌های خوب خرم‌آباد در نظر گرفته شده و مهمانان از صبح یکشنبه تا عصر چهار شنبه در هتل‌ها اسکان دارند، تمام تلاش ما این است که بتوانیم با استفاده از حداکثر امکانات موجود در استان خدمت‌رسانی خوبی به مهمانان داشته باشیم و گوشه‌ایی از مهمان‌نوازی مردم خونگرم لرستان را به آنها نشان دهیم.

وی به حضور گروه موزیک دانش‌آموزی کانون ادب شهرستان خرم‌آباد در مراسم افتتاحیه جشنواره هنرهای تجسمی اشاره کرد و گفت: سعی کرده‌ایم، گوشه‌ای از ظرفیت هنری نوجوانان استان را از این طریق به مهمانان نشان دهیم که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز از سوی مهمانان جشنواره همراه بود.

پورحمزه افزود: استان لرستان دارای استعدادهای هنری خیلی خوبی است که برای شکوفا شدن نیاز به توجه و حمایت بیشتری دارند و این وظیفه نهادها و مسئولان است که به این موضوع بیشتر توجه کنند و تلاش بیشتری در زمینه داشته باشند.

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره هنرهای تجسمی گفت: از تمامی امکانات موجود برای نشان دادن گوشه‌ای از مهمان نوازی مردم لرستان به مهمانان این جشنواره استفاده کرده‌ایم.